Tony Hawk Pro Skater 5 w akcji!

Wielkie marki i nazwiska pojawiają się na tegorocznym E3 2015, ale jest tam również legendarny Tony Hawk, czyli twórca gry Tony Hawk’s Pro Skater 5.

Dziś zdecydował się ujawnić pierwsze fragmenty ze swojej najnowszej produkcji. Jest klimat, dobra muza, znany schemat rozgrywki i dobra oprawa graficzna.

Ludzie znają i kochają znakomitą markę Tony Hawk’s Pro Skater, ale nie do końca zgadzali się z wprowadzanymi zmianami na przestrzeni ostatnich lat. Dziś wszystko wraca do korzeni marki, czyli okresu pierwszych trzech odsłon, które uznawane są za najlepsze.

skate girl

Gracz otrzyma kilkanaście parków do dyspozycji oraz otwarte tereny miejskie, gdzie czekać na niego będą dziesiątki znajdziek, przeszkód, ramp, krawężników, murków i tym podobnych.

Tony Hawk’s Pro Skater 5 będzie odpowiedzią na zapotrzebowanie wśród fanów na gry o sportach ekstremalnych, ale utrzymane w starym i sprawdzonym schemacie.

Tony Hawk opowiedział nieco o nowościach, jakie zostaną zaaplikowane do najnowszej części serii. Gracze mogą liczyć przede wszystkim na świetnie zrealizowany tryb mutliplayer, który ma połączyć całą społeczność. W przygotowaniu są już turnieje, które będą odbywały się za pośrednictwem internetu. Właśnie multiplayer ma stanowić o sile najnowszej odsłony serii.

Tony Hawk’s Pro Skater 5 jest już na ostatniej prostej i ma się pojawić jeszcze w tym roku na PlayStation 4, Xbox One, Xboksie 360, PlayStation 3 i komputerach osobistych.

 

[interaction id=”5551bce8e0919464739f868a”]

Written By
More from Patryk

PlayStation 4 kontra Xbox One w grze Star Wars Battlefront

Star Wars Battlefront wygląda na bardzo filmową grę, co udowodniły testy wersji...
Read More