Tomasz Majewski zaprasza do zagrania w Dying Light

Dying Light okazało się wielkim sukcesem rodzimego studia Techland. Gra sprzedaje się wyśmienicie za granicą. Do gry zaproszono nawem olimpijczyka Tomasza Majewskiego.

Dying Light to aktualnie jedna z najciekawszych gier o zombies, które zmierzają na PlayStation 4 oraz Xbox One.
Dying Light to aktualnie jedna z najciekawszych gier o zombies, które zmierzają na PlayStation 4 oraz Xbox One.

Dying Light to bez wątpienia największy hit początku 2015 roku, który jako nowe IP ustanowił rekord otwarcia sprzedażowego w historii gier horror survival. Gra wrocławskiego studia podbija świat, przenosząc graczy w strefę kwarantanny i stawiając ich w obliczu apokalipsy zombie.

Co jednak by się stało, gdyby zombie naprawdę zaatakowały? Część osób rzuciłaby się do ucieczki,z pewnością wielu z nas. Techland przygotowali jednak bardzo ciekawy materiał z udziałem Tomasza Majewskiego, naszego olimpijczyka, który razem z Kingą z PlayStation Polska rzucają wyzwanie zombie.

Tomasz Majewski, niepokonany złoty medalista ostatnich dwóch Olimpiad, spotkał się z Kingą z PlayStation Polska, by zmierzyć się z Dying Light i przygotować wszystkich na wypadek apokalipsy zombie. Nagranie zostało zrealizowane w bardzo fajny sposób, toteż warto jest się nim zainteresować.

Jak oceniacie Dying Light? Czy zdążyliście już ukończyć ten tytuł, a jeżeli tak, to jak radziliście sobie po zmroku?

[informacja prasowa]

Written By
More from Patryk

Nowe materiały z Dragon Age: Inkwizycja, czyli trochę walki, eksploracji i bohaterów

Podczas branżowej imprezy EGX London udostępniono bardzo obszerną prezentację Dragon Age: Inkwizycja....
Read More