Tomasz Karolak zagra Geralta w filmie Wiedźmin?

Jest wielu aktorów zza granicy, którzy mogliby wcielić się w rolę Geralta z Rivii w nowym filmie na podstawie opowiadań Wiedźmin. Czy Tomasz Karolak znany z Rodzinki.pl się do tego nadaje?

W sieci pojawiły się nowe informacje na temat filmu Wiedźmin, który będzie przygotowywany przez Tomasza Bagińskiego. Możliwe, że poznaliśmy pierwszego z kandydatów, który wcieli się w postać Geralta z Rivii, a będzie nim Tomasz Karolak.

Dlaczego aktor teatralny i gwiazda znana przede wszystkich z udziału w serialu Rodzinka.pl miałby się wcielić w postać Wiedźmina?

Teatr Tomasza Karolaka IMKA wznowił swoją działalność. Na jego deskach widzowie będą mogli zobaczyć nowe premiery, a jedną z dużych niespodzianek będzie adaptacja sagi Andrzeja Sapkowskiego. Już teraz w Gdyni powstaje musical bazujący na motywach z powieści Sapkowskiego, a już w 2016 roku w teatrze IMKA trafi nowy spektakl, napisany w oparciu o sagę „Wiedźmin”. Reżyserem wspomnianego spektaklu „Wiedźmin” będzie Paweł Świątek.

Wspominany tutaj Tomasz Karolak ujawnił taką informację w rozmowie z TVN Warszawa. Oczywiście nie są to ostateczne decyzje i nijak mają się do zupełnie innego projektu, jakim jest film Bagińskiego. Jednak jest bardzo możliwe, że jeżeli spektakl okaże się sukcesem, to twórcy filmu Wiedźmin (czy jakkolwiek by on się nie nazywał) mogą zainteresować się kimś z ekipy teatralnej Tomasza Karolaka.

Jak wyobrażacie sobie postać Geralta w nowym filmie? Czy Tomasz Karolak byłby dobrym ”wyborem” do postaci Geralta?

[efsthumbnail sdsd src=”http://serwis.projektkonsola.pl/wp-content/uploads/2015/09/witcher-3-deviant-art.jpg”]

[interaction id=”55f6f74ecfb503701d3e13d5″]

Written By
More from Patryk

Rise of the Tomb Raider – Square Enix tłumaczy decyzję w współpracy z Micorosftem

Wczoraj rozpętała się burza medialna po doniesieniach o tym, iż Microsoft będzie...
Read More