Tom Clancy’s The Division – zmienimy wygląd broni w dowolny sposób, nałożymy skórki i nowy kolor

Ubisoft ujawnia kolejne szczegóły na temat gry Tom Clancy’s The Division. Dziś dowiedzieliśmy się, że personifikacja broni w grze będzie bardzo rozbudowana.

Tom Clancy’s The Division będzie posiadało rozbudowany model personifikacji uzbrojenia oraz zmiany jego wyglądu, charakterystyk oraz naklejania na sprzęt specjalnych naklejek. Ubisoft przygotowało system, który pozwoli nam przygotować unikatowe uzbrojenie i ”błyszczeć” nim w zmaganiach trybu multiplayer.

Na wygląd naszych broni będziemy miel wpływ na dwa różne sposoby. Pierwszy z nich to wymiana lufy, magazynku i innych szeroko rozumianych ulepszeń, które będą miały również wpływ na statystyki naszych karabinków i pistoletów. Drugi sposób to rozbudowana zmiana malowania lub nałożenie specjalnych naklejek. Ten ostatni element z pewnością ucieszy wszystkich, którzy lubią, kiedy ich postać wygląda wyjątkowo.

Warto również wspomnieć coś na temat zdolności naszych zawodników w grze Tom Clancy’s The Division. Z każdym nowym poziomem doświadczenia zdobywamy punkt umiejętności, który to możemy dowolnie wydać. W jednej chwili możemy być korzystać z maksymalnie 2 zdolności, przypisane do odpowiedniego przycisku na padzie podczas rozgrywki. W każdej chwili możemy je wymienić w specjalnym menu, ale należy pamiętać, że w ferworze walki może to być niebezpieczne.

Premiera gry Tom Clancy’s The Division już 8 marca 2016 na komputerach PC, PlayStation 4 oraz Xbox One.

[efsthumbnail sdsd src=”http://serwis.projektkonsola.pl/wp-content/uploads/2015/11/tom-clancys-the-division.jpg”]

[interaction id=”564a06e23eaa7f143423a703″]

Written By
More from Patryk

inFamous: Second Son – słabsza grafika, niż ta z prezentacji na E3?

Sucker Punch to kolejny deweloper, który musi tłumaczyć się z przerysowywania grafiki...
Read More