Tom Clancy’s The Division – Ubisoft prezentuje silnik gry, mocarne Snowdrop

Tom Clancy’s The Division to gra MMO umiejscowiona w Nowym Jorku po apokalipsie. Gracze wcielają się w ocalałych i starają się przeżyć kolejny dzień. Całość jest oparta o silnik graficzny Snowdrop.

banner-ubisoft-superdot-com_-br_

 

Firma Ubisoft opublikowała nowy trailer promujący grę Tom Clancy’s The Division, jak również mocarną technologię graficzną Snowdrop. Pierwsze materiały wideo z tej gry poznaliśmy jeszcze w zeszłym roku, przy okazji zapowiedziano nowy silnik, z którego Ubi ma zamiar korzystać w przyszłości. Technologia oczarowała wszystkich bez wyjątku, sprawiając doraźny ból głowy dla konkurencji. Dziś w internecie opublikowano kolejny, dłuższy, ciekawszy, pokazujący fascynujące efekty programistów z Massive Entertainment, którzy tchnęli duch nowej generacji w grę The Division.

Wszystko jest tutaj na swoim miejscu. Począwszy od konstrukcji budynków, która jest naturalna, podatna na efekty pogodowe, aktywnie zmieniająca się podczas zmiennego oświetlenia, jak również reagujące na ostrzał i destrukcję. Co ciekawe, twórcy chwalą Snowdrop za prostotę w obsłudze, ponieważ większość elementów została opracowana wcześniej, a przy projektowaniu poziomów wystarczy wybierać je z zasobnika systemowego. Zwróćcie uwagę na jakość animacji, nasz bohater chowający się za zniszczonym samochodem, gdy się do niego przyklei i porusza, jest wstanie domknąć otwarte lekko drzwi – rewelacja. Ponadto największe wrażenie robi pobliski las, również zaprezentowany na poniższym demie. Mnogość detali i jego ”żywotność” są nową jakością w grach wideo. Sami rzućcie okiem, bo jest na co!

Written By
More from Patryk

Cyperpunk 2077 – zmiana daty premiery Wiedźmin 3: Dziki Gon nie wpłynie na produkcję gry

Kilka dni temu firma CD Projekt RED wystosowała do fanów list,  w...
Read More