Tom Clancy’s The Division – testy alpha na Xbox One już od środy

Testy wczesnej wersji gry Tom Clancy’s The Division rozpoczynają się od najbliższej środy tylko na Xbox One. W przyszłym roku testy beta na wszystkich platformach.

W sieci pojawiły się informacje dotyczące wersji alpha gry Tom Clancy’s The Division, której testy odbędą się tylko na Xbox One. Szczęśliwcy będą mogli testować grę Ubisoftu już od środy na maszynkach Microsoftu.

Dodatkowo warto podkreślić, że pierwotnie planowane na bieżący grudzień beta-testy gry Tom Clancy’s The Division opóźnione zostały do początku przyszłego roku, o czym poinformowało Ubisoft. Oczywiście każdy, kto złożył przedpremierowe zamówienie gry na konsolę Xbox One, otrzyma już w tym tygodniu dostęp do zamkniętej alphy.

Testy alpha odbędą się między 9, a 12 grudnia. Co najważniejsz, do pobrania czeka 23,2 GB danych. Klucze rozsyłane są od dzisiaj, więc możliwość pobrania wstępnego stoi przed graczami otworem. Miejcie jednak na uwadze, że biorąc udział w testach akceptujecie umowę poufności – deweloperzy nie wyrażają zgody na nagrywanie materiałów z rozgrywki, livestreamowanie jej, publikowanie zdjęć, ani na dyskutowanie o niej poza specjalnie wyznaczonym forum.

Pełna wersja The Division debiutuje 8 marca na konsolach PlayStation 4, Xbox One oraz pecetach.

[efsflexvideo type=”youtube” url=”https://www.youtube.com/watch?v=FFfxzBQKFnY” allowfullscreen=”yes” widescreen=”yes” width=”420″ height=”315″/]


[interaction id=”564a06e23eaa7f143423a703″]

Written By
More from Patryk

Wysyp materiałów z trybu multiplayer gry Halo 5: Guardians

Jutro wielka premiera piątej części popularnego cyklu Halo na konsoli Xbox One....
Read More