Tom Clancy’s The Division przygotowane z myślą o Xbox One oraz PlayStation 4

Producent wykonawczy Tom Clancy’s The Division zdecydował się wypowiedzieć się na temat tej gry. Tytuł został opracowany z myślą o Xbox One i PlayStation 4, nie ma mowy o kompromisach.

The Division napędzane jest przez silnik graficzny Snowdrop.
The Division napędzane jest przez silnik graficzny Snowdrop.

Mowa oczywiście o kompromisach dotyczących poprzedniej generacji konsol. Ubisoft nie musi przenosić Tom Clancy’s The Division na PlayStation 3 oraz Xboksa 360, co wiąże się z utratą jakości finalnego produktu. Producent przygotowuje wysokiej jakości grę, która od podstaw była tworzona na Xbox One oraz PlayStation 4.

Fredrik Rudqvist rozmawiał na ten temat z redakcją PlayStation Universe. Producent wykonawczy gry przyznaje, że jego zespół uniknął problemów z zaniżaniem jakości The Division, które nie zostanie wydane na starszych konsolach. Pozwoliło to wykorzystać pełen potencjał produkcji.

Opracowaliśmy tak silnik graficzny jak i grę specjalnie dla konsol aktualnej generacji. W tej sytuacji nie mieliśmy żadnych problemów, oba elementy zostały do tego doskonale przygotowane. Wiemy, że wiele innych gier używa starszych silników, które następnie trzeba przenosić na Xboksa 360 oraz PlayStation 3.

Nasz był zbudowany od podstaw na nową generację. Dzięki temu rozwiązaniu możemy w pełni korzystać z możliwości PlayStation i jest to niesamowite urządzenie.”- PlayStation Universe, Fredrik Rudqvist.

The Division zmierza na komputery osobiste, PlayStation 4 oraz na Xboksa One. Premiera gry zaplanowana jest na 2015 rok.

[dzięki – http://www.psu.com/news/24971/Tom-Clancys-The-Division-takes-full-advantage-of-PS4-its-an-amazing-machine-says-Ubisoft-Massive]

Written By
More from Patryk

Aktualizacja gry Battlefield 4 wprowadza mapy społecznościowe

Firma Electronic Arts dotrzymała słowa i razem ze studiem DICE udostępniają aktualizację...
Read More