Tom Clancy’s The Division- prezentacja gry na targach EGX

The Division to kolejna odsłona serii gier sygnowana nazwiskiem amerykańskiego pisarza Toma Clancy’ego. W sieci pojawił się zapis wystąpienia twórców na targach EGX w Londynie, gdzie jeden z twórców opowiada co nieco o grze.

Czy sieciowa gra sygnowana nazwiskiem znanego pisarza odniesie sukces? Dla serii to na pewno coś nowego, tak samo jak dla fanów.

The Division to bez wątpienia jedna z najbardziej wyczekiwanych gier. Niestety na premierę tego tytułu musimy poczekać przynajmniej do jesieni 2015 roku. Jednakże twórcy gry, czyli Massive Entertainment nie zapominają o graczach i nie omijają największych branżowych imprez. Dzięki temu wystąpili na targach EGX w Londynie, a zapis owej prezentacji możecie zobaczyć poniżej. Rzućcie okiem, bo naprawdę warto.

Na poniższym materiale Rodrigo Cortes, czyli dyrektor artystyczny The Division opowiada m. in. o wielkim, otwartym świecie, który zostanie oddany do naszej dyspozycji. Prezentuje również bogactwo szczegółów owego otoczenia, co ma być charakterystyczną cechą najnowszej produkcji Massive Entertainment. Materiał trwa 20 minut i oprócz kilku fragmentów z rozgrywki zaprezentowano w nim również screeny oraz kilka grafik koncepcyjnych.

The Division zmierza na komputery osobiste, PlayStation 4 oraz na Xboksa One. Premiera gry zaplanowana jest na 2015 rok.

More from Mikołaj Ciesielski

Watch Dogs się zbliża, czyli zwiastun premierowy.

Watch Dogs to najnowsza produkcja Ubisoftu. Jak zapowiadają twórcy ma być to...
Read More