Tom Clancy’s The Division- prezentacja gry na targach EGX

The Division to kolejna odsłona serii gier sygnowana nazwiskiem amerykańskiego pisarza Toma Clancy’ego. W sieci pojawił się zapis wystąpienia twórców na targach EGX w Londynie, gdzie jeden z twórców opowiada co nieco o grze.

Czy sieciowa gra sygnowana nazwiskiem znanego pisarza odniesie sukces? Dla serii to na pewno coś nowego, tak samo jak dla fanów.

The Division to bez wątpienia jedna z najbardziej wyczekiwanych gier. Niestety na premierę tego tytułu musimy poczekać przynajmniej do jesieni 2015 roku. Jednakże twórcy gry, czyli Massive Entertainment nie zapominają o graczach i nie omijają największych branżowych imprez. Dzięki temu wystąpili na targach EGX w Londynie, a zapis owej prezentacji możecie zobaczyć poniżej. Rzućcie okiem, bo naprawdę warto.

Na poniższym materiale Rodrigo Cortes, czyli dyrektor artystyczny The Division opowiada m. in. o wielkim, otwartym świecie, który zostanie oddany do naszej dyspozycji. Prezentuje również bogactwo szczegółów owego otoczenia, co ma być charakterystyczną cechą najnowszej produkcji Massive Entertainment. Materiał trwa 20 minut i oprócz kilku fragmentów z rozgrywki zaprezentowano w nim również screeny oraz kilka grafik koncepcyjnych.

The Division zmierza na komputery osobiste, PlayStation 4 oraz na Xboksa One. Premiera gry zaplanowana jest na 2015 rok.

More from Mikołaj Ciesielski

Pierwsze screeny z Project Beast!

Project Beast to wciąż wielka tajemnica dla graczy. Będzie to gra tworzona...
Read More