Tom Clancy’s The Division bez ekranów ładowania?

W sieci wreszcie pojawiły się nowe informacje na temat gry Tom Clancy’s The Division. Ubisoft ujawnił, że gameplay będzie swobodny i pozbawiony ekranów ładowania.

Firma Ubisoft od dłuższego czasu nie ujawnia nowych informacji na temat gry Tom Clancy’s The Division. Aż do dziś, bowiem w sieci pojawił się oficjalny komentarz jednego z twórców na temat rozgrywki. I to bardzo ciekawy, bowiem dotyczący rozmiarów świata i systemu ekranów ładowania, których gra będzie w zupełności pozbawiona. Czyżby największa gra w historii Ubisoftu?

Wiele na to wskazuje, a głos w tej sprawie zabrał niejaki Hamish Bode, przedstawiciel oddziału Ubisoft Massive. Jego zdanie podczas rozgrywki ekrany ładowania zostaną zredukowane do minimum, a eksploracja Nowego Jorku ma być ich wręcz pozbawiona. Oto jego komentarz w tej sprawie:

”Gra Tom Clancy’s The Division jest otwarta w taki sposób, że już od samego można początku przejść w dowolne miejsce. Gracz może bez problemu pójść w każdym kierunku i nie trafisz na bramy. Mogę w tej sytuacji powiedzieć, że przygotowujemy bardzo otwarty świat.”

Bardzo mnie cieszy sytuacja, że Ubisoft Massive przygotowują otwarty, ogromny świat, który jednocześnie będziemy odkrywali stopniowo. Twórca przyznaje, że w grze znajdują się lokacje, do których na początku lepiej się nie wybierać. Wszystko zależeć będzie od poziomu naszej postaci i uzbrojenia, jakim dysponujemy.

Tom Clancy’s The Division zadebiutuje w przyszłym roku na PlayStation 4, Xbox One i pecetach. Tytuł jest napędzany przez znakomity silnik Snowdrop i wygląda fenomenalnie. Jesteście zainteresowani najnowszą grą Ubisoftu?

[efsflexvideo type=”youtube” url=”https://www.youtube.com/watch?v=8xXOMr6wWzc” allowfullscreen=”yes” widescreen=”yes” width=”420″ height=”315″/]

[interaction id=”55fc39c366f2b66b49cdd183″]

Written By
More from Patryk

The Elder Scrolls Online: Tamriel Unlimited to 60 GB danych

Jeżeli ktoś z Was ma ochotę zagrać w The Elder Scrolls Online:...
Read More