Tom Clancy’s Ghost Recon Phantom ma już 8 milionów graczy

Tom Clancy’s Ghost Recon Phantoms znalazło już 8 milionów użytkowników. Jest to wyrazisty sukces gry akcji z gatunku Free to Play od firmy Ubisoft. Pojawił się również nowy dodatek Infinite Pack.

Jedna z ciekawszych gier Free to Play na rynku. Z pewnością warta poświęcenia jej czasu.
Jedna z ciekawszych gier Free to Play na rynku. Z pewnością warta poświęcenia jej czasu.

Gry Free to Play potrafią skusić milionową społeczność graczy, czego bezsprzecznym dowodem jest Tom Clancy’s Ghost Recon Phantoms. Firma Ubisoft podała do oficjalnej informacji, że ten tytuł może pochwalić się ośmioma milionami zarejestrowanych użytkowników.

Produkcja pojawiła się na rynku w kwietniu tego roku i na dzień dzisiejszy liczba zarejestrowanych użytkowników to 8 milionów osób. Sporo, szczególnie patrząc przez pryzmat gatunku Free to Play. Co więcej, gra znajduje się w pierwszej dziesiątce najpopularniejszych gier udostępnianych w takiej formie (platforma Steam).

Autorzy gry cieszą się z sukcesu tej wieloosobowej strzelaniny, ale biorą się również ostro do pracy. Już teraz przygotowano dla graczy dodatek o nazwie Infinite Pack, który możecie zakupić wyłącznie na platformie Steam. Wprowadza on dodatkowe elementy, ot chociażby 60 tajemniczych skrzyń, 3 Desert Eagle Infinities, 294 miejsca w zasobniku, ale również boost do zdobywania doświadczenia.

Jeżeli nie kojarzycie tej gry, to poniżej udostępniamy Wam jeden z kilku materiałów wideo promujących Tom Clancy’s Ghost Recon Phantoms.

[dzięki – http://www.dsogaming.com/news/tom-clancys-ghost-recon-phantoms-closes-in-on-8-million-registered-users-infinite-pack-announced/]

Written By
More from Patryk

Hideo Kojima tłumaczy, dlaczego Metal Gear Solid V: Ground Zeroes powstało

Hideo Kojima, szef studia Kojima Productions, jest odpowiedzialny za grę Metal Gear...
Read More