Titanfall sprzedało się całkiem dobrze, EA podpisuje nową umowę z twórcami gry

Titanfall to ekskluzywna strzelanina akcji dedykowana konsolom Microsoftu. Agencja NPD opublikowała raport sprzedażowy gry, i jak się okazuje, Electronic Arts podpisało nową umowę z jej twórcami.

Titanfall-trailer-gameplay-banner
Titanfall to gra studia Respawn Entertainment. Firmę założyli byli twórcy gier z serii Call of Duty: Modern Warfare.

Wiele wskazuje na to, iż debiutancki tytuł firmy Respawn Entertainment odnosi wielki sukces. Mowa oczywiście o grze Titanfall, która to sprzedaje się bardzo dobrze, co skłoniło Electronic Arts to podpisania nowej umowy z jej autorami. Na jej mocy marka z pewnością doczeka się kontynuacji. Biuro analityczne NPD, które zajmuje się badaniem rynku gier wideo, ujawniło nowe informacje na temat wyników gry Titanfall. Szpila Respawn Entertainment była najlepiej sprzedającą się grą w marcu na terenie Stanów Zjednoczonych. Wynik ten dotyczy tylko platformy Xbox One oraz komputerów osobistych, ponieważ  wersja na Xboksa 360 ukazała się na rynku dopiero w kwietniu, toteż nie uwzględniano jej w tym zestawieniu. Gra rozeszła się w ilości 925 tysięcy egzemplarzy, co jest bardzo dobrym wynikiem, jak na markę, która dopiero debiutuje na rynku. Electronic Arts potwierdza również, że wersja gry na Xboksa 360 sprzedaje się dobrze.

Ciekawszą informacją jest zapowiedź nowej umowy między wydawcą a twórcami gry, o której to Electronic Arts na swoim oficjalnym Twitterze poinformowało publikę. Wszystko wskazuje na to, że kolejna odsłona serii z pewnością trafi na rynek. W tym miejscu trzeba oczywiście postawić sobie pytanie, co z wersjami na konsole Sony?

Written By
More from Patryk

Sony ujawnia oficjalną ofertę PlayStation Plus na listopad

Szału nie ma, ale wreszcie użytkownicy konsol PlayStation mogą zapoznać się z...
Read More