Titanfall pojawi się na wielu platformach, w tym PlayStation 4

Firma Electronic Arts po raz kolejny wypowiada się na temat przyszłości marki Titanfall. Jest wielce prawdopodobne, że Titanfall 2 pojawi się również na PS4.

Titanfall to jedna z ciekawszych, nowych marek z gatunku FPP w ostatnich latach.
Titanfall to jedna z ciekawszych, nowych marek z gatunku FPP w ostatnich latach.

Titanfall to jedna z najciekawszych, nowych marek w ostatnich latach. Tytuł przeznaczony do rozgrywki wieloosobowej, który wprowadził do gatunku FPSów mnóstwo świeżości, szczególnie za sprawą obecności wielkich robotów, z których usług może korzystać gracz podczas rozgrywki. Firma Electronic Arts nie wyklucza, że kolejna odsłona serii pojawi się również na innych platformach niż tylko Xbox One oraz Xbox 360.

Na temat przyszłości marki zdecydował wypowiedzieć się Blake Jorgensen z ramienia Electronic Arts w trakcie trwania imprezy 2015 Technology, Internet & Media Conference.

”W ubiegłym roku gra wyszła jedynie na konsolę Xbox One. W przyszłości, choć jeszcze nic oficjalnego nie ogłosiliśmy, planujemy wypuścić kolejną odsłonę tej serii. Będzie ona prawdopodobnie jeszcze większym projektem, wykraczającym poza jedną platformę. Sądzę, że to ekscytująca przyszłość. ” – Blaek Jorgensen, EA.

Właściciele PlayStation 4 powinni zatem wypatrywać zapowiedzi Titanfall 2 również na swoją konsolę. Pierwsza odsłona serii została bardzo ciepło przyjęta przez graczy oraz recenzentów. Średnia gry na serwisie Metacritic to 86 punktów (Xbox One).

[dzięki – http://gamingbolt.com/titanfall-2-will-probably-arrive-on-more-than-one-platform-ea]

Written By
More from Patryk

Driveclub otrzymało live-action trailer z Ferrari w tle

W sieci pojawił się dedykowany live-action zwiastun gry Driveclub. Producenci i marketingowcy...
Read More