Titanfall – nowe zdjęcia lokacji z rozszerzenia Expedition

Titanfall to gra z gatunku first person shooter, która została wydana na platformach Microsoftu. Tytuł otrzyma w maju rozszerzenie Expedition, które zawierać ma trzy nowe mapy. W sieci pojawiły się świeże grafiki prezentujące każdą z nich.

Titanfall-trailer-gameplay-banner
Titanfall zostało wydane na Xboksie 360 oraz Xbox One. Tytuł będzie wspierany przez najbliższe miesiące przez dodatki DLC. Pierwszym z nich jest Expedition, zawierający trzy nowe mapy.

Jesteście zadowoleni z rozgrywki w Titanfall? Myślę że tak, a to ze względu na jej dość nowatorskie podejście do prowadzonej batalii. Gra pozwala na walkę przy użyciu ogromnych robotów, ale również klasyczną walkę w zwarciu. Tytuł został wydany na platformy Microsoftu, to jest Xboksa 360 oraz Xbox One. Autorzy gry, firma Respawn Entertainment, zamierzają wspierać swoją produkcję dodatkami w formie DLC. Pierwszym z nich będzie The Expedition, w którego skład wejdą trzy nowe mapy, to jest Runoff, War Games oraz Swamplands. Co ciekawe, ta ostatnia miała pojawić się w podstawowej wersji gry, ale autorzy postanowili ją wyciąć, ze względu na jej odmienny charakter. Miejsce to jest mniejsze od pozostałych, a co za tym idzie, utrudnia ono swobodne poruszanie się większych jednostek. Swamplands to podmokłe tereny z dużą ilością drzew, a z kolei War Games to ośrodek szkoleniowy dla młodych żołnierzy oraz pilotów.

W sieci pojawiła się świeża galeria screenów z tego rozszerzenia, które wyceniono na na poziomie 9.99 dolara, a więc około 30 złotych.Oczywiście, paczka wchodzi w skład przepustki sezonowej, którą gracze mogą zakupić w cenie osiemdziesięciu złotych. Rzućcie okiem i sami zdecydujcie, czy jesteście zainteresowani takim zestawem!

[dzięki – AGB]
Written By
More from Patryk

Call of Duty: Black Ops III – Black Market, czego możemy się po nim spodziewać?

Do gry Call of Duty: Black Ops III trafią niebawem nowe zaczepki,...
Read More