Titanfall – materiały wideo z wersji beta!

Serwis internetowy Rock,Paper, Shotgun udostępnił w sieci materiały wideo z Titanfall w wersji beta. Jak wiecie oficjalne testy rozpoczynają się w piątek, ale uprzywilejowana redakcja RPS mogła już teraz położyć łapska na grze studia Respawn Entertainment.

Titanfall-trailer-gameplay-banner

 

Jeszcze wczoraj informowałem was o możliwości zapisania się na betatesty Titanfall. Dziś w sieci opublikowano ciekawy materiał, dzięki uprzejmości serwisu informacyjnego Rock, Paper, Shotgun. Chętni do członkostwa mogą zapisywać się w tym miejscu. Wymagany jest oczywiście sprzęt w postaci Xbox One. Ratunkiem byłaby beta dla Xboksa 360, tej jednak jeszcze oficjalnie nie ogłoszono. Dziennikarze serwisu RPS mogli już położyć swoje łapska na becie Titanfall, która w ruchu wygląda wyśmienicie. Gra rzuca nas na pole bitwy, gdzie spotkamy się z innymi graczami stojących po przeciwnej stronie barykady. W grze wcielimy się w kilka klas postaci, prezentowane na filmiku poniżej. Ponadto, Respawn Entertainment pozwala nam zasiąść za sterami wielkich botów. Generalnie rozgrywka wtedy zwalnia, ale nie wpływa to na zabawę. Roboty poruszają się ociężale, ospale, ale ich największą zaletą jest wytrzymałość. Zwróćcie uwagę na to, jak zmienia się obraz rozgrywki, gdy tylko ktoś zasiądzie za sterami jednej z takich maszyn. Obszar walki automatycznie pustoszeje, a robot staje się głównym celem reszty graczy. Przeciwnicy zaczynają współpracować, aby najpierw poradzić sobie z gigantem, a później zająć się swoimi porachunkami.

Wrażenie na mnie zrobiła grafika, podciągnięta do jakości High Definition, w natywnych sześćdziesięciu klatkach na sekundę. Titanfall jest jedną z pierwszych gier na Xbox One, które wspiera 60 klatek na sekundę. Co ciekawe, gra zostanie wydana również na Xboksie 360, co oczywiście wpłynie na jej jakość wizualną.

dzięki [ rock,paper, shotgun ]

Written By
More from Patryk

Zobaczcie edycję kolekcjonerską Street Fighter V na PlayStation 4

Street Fighter V to wielka produkcja firmy Capcom, która ma być wspierana...
Read More