Titanfall: IMC Rising jutro trafi do dystrybucji

Respawn Entertainment przygotowało dla graczy zwiastun trzeciego i ostatniego rozszerzenia do gry Titanfall. IMC Rising wprowadzi standardowo trzy nowe mapy do zabawy.

Titanfall to jedna z ciekawszych, nowych marek z gatunku FPP w ostatnich latach.
Titanfall to jedna z ciekawszych, nowych marek z gatunku FPP w ostatnich latach.

Już jutro właściciele gry Titanfall będą mogli pobrać ostatni pakiet DLC o nazwie IMC Rising. Dodatek trafi wpierw do właścicieli edycji na konsolę Xbox One oraz komputery osobiste.

Respawn Entertainment przygotowało dla graczy kolejny zestaw nowych lokacji. Dodatkowa zawartość wchodzi w skład przepustki sezonowe, ale zainteresowani tylko tym zestawem map mogą go zakupić za cenę około 30 złotych.

Autorzy gry wprowadzają do zabawy trzy nowe mapy. Pierwsza z nich to Backwater, którą umieszczono w kryjówce piratów. To tutaj Tytany mogą walczyć na otwartym terenie i wykorzystywać swoją przewagę na polu bitwy. Druga lokacja to Zone 18, gdzie produkuje się roboty. Mapka przystosowana jest do starć piechoty, bowiem jest tutaj sporo budynków, hangarów oraz korytarzy. Ostatnia miejscówka to Sandtrap, kolejny ośrodek IMC, gdzie akcja rozgrywa się w wielkich zbiornikach na paliwo.

Titanfall trafiło na rynek 11 marca w wersji na Xbox One oraz komputery osobiste. Tytuł dostępny jest również na Xboksie 360, a IMC Rising to prawdopodobnie ostatnie rozszerzenie tej gry.

Written By
More from Patryk

Ostatni dzień wyprzedaży Xbox 360 Ultimate Game Sale

Firma Microsoft Polska informuje o ostatnim dniu wielkiej wyprzedaży Xbox 360 Ultimate...
Read More