Titanfall – fragmenty rozgrywki z Xboksa 360

Titanfall to pierwszoosobowa strzelanina akcji, która została wydana Xbox One i rynku PC. Za grę odpowiada studio Respawn Entertainment, które 11 kwietnia zamierza wydać Titanfall na konsolę Xbox 360. W sieci pojawiły się pierwsze materiały wideo z rozgrywki.

Titanfall-trailer-gameplay-banner

Kilka dni temu dowiedzieliśmy się, że Titanfall w wersji na Xboksa 360 będzie działał w 30 klatkach na sekundę. Respawn Entertainment, twórcy gry, potwierdzili że gra nie straci wiele na swoim uroku, ale oczywiście musieli pójść na pewne ustępstwa względem starszej konsoli Microsoftu. Generalnie za wersję gry na Xboksa 360 odpowiada inne studio, Bluepoint Games. W sieci pojawiły się całkiem ciekawe zapiski wideo, które zarejestrował jeden z właścicieli gry, który przedwcześnie się w nią zaopatrzył. Jeżeli brać pod uwagę zasady rozgrywki, to Titanfall w wersji na Xboksa 360 prezentuje podobny, wymagany przez graczy poziom. Jednakże widać pewne ustępstwa graficzne produktu, który na wysłużonej konsoli Redmond nie wygląda już tak zachwycająco. Oczywiście, ktoś powie, że nie możemy spodziewać się niczego więcej, ale skoro tak, to w jakim celu wydawać grę nowej generacji na przestarzałym sprzęcie?

Naszą zapowiedź Titanfall możecie przeczytać pod tym adresem. Gra trafi do Polski wraz z konsolą Xbox One, a więc przyjdzie nam jeszcze na nią poczekać. Niecierpliwym pozostaje rzucić okiem na poniższe zapiski wideo i samemu zdecydować, czy interesuje Was wersja na Xboksa 360?

Written By
More from Patryk

Rozdajemy ostatnie kody do World of Tanks: Xbox 360 Edtition na czołg Tetrarch

Przygotowaliśmy dla Was kolejną porcję kodów dających dostęp do czołgu Tetrarch, oraz...
Read More