Titanfall – edycja kolekcjonerska, jakiej jeszcze nie widzieliście!

Titanfall to pierwszoosobowa gra akcji studia Respawn Entertainment, która kładzie nacisk na rozgrywkę online. W sieci pojawił się materiał wideo promujący edycję kolekcjonerską tej gry. 

Titanfall-trailer-gameplay-banner

 

Czekacie na Titanfall? Uczestniczyliście w beta testach gry i macie ochotę na więcej? Jeżeli tylko dysponujecie okrągłą kwotą tysiąca złotych, to mamy dla was świetną ofertę. Edycja kolekcjonerska shootera Respawn Entertainment zawierać będzie rekordowo wielką figurkę robota. Atlas mierzy 45 centymetrów wysokości, jest podświetlany, świetnie wymodelowany, posiada miejsca dla dwóch piechurów, którzy również dołączani są do Collector’s Edition. W środku wielkiego pudła nie mogło oczywiście zabraknąć samej gry. Twórcy opublikowali dwa materiały wideo, na których możecie bliżej przyjrzeć się Atlasowi i pełnej zawartości kolekcjonerki. Pytanie tylko, kto wyłoży za nią 1000 złotych?

W zestawie znajduje się wspomniany model mecha. Respawn Entertainment dorzuca do zestawu nie mniej imponujący plakat, a raczej projekt budowy robota z serii Atlas. Jest to wielka ilustracja, na której możemy zobaczyć z ilu części, elementów i składowych zbudowany jest robot. Najciekawszym elementem zestawu jest chyba dużej wielkości, świetnie wykonana, wydrukowana na dobrej jakości, grubym papierze książka z ilustracjami z Titanfall. Jest to typowe kompendium wiedzy na temat gry. Artbook zawiera wszystkie modele broni, postaci, robotów czy pojazdów w grze, rozrysowane w najdrobniejszych szczegółach. Wraz z zestawem otrzymamy również dwie, mniejsze figurki żołnierzy, które współgrają z modelem robota. 

W grze wcielamy się w standardowych szeregowców, którzy mogą zasiadać za sterami zwalistych robotów – tytułowych Tytanów. Gracz może opowiedzieć się po jednej ze stron konfliktu – złowrogiej, zniewalającej lud korporacji, czy też partyzantce, uformowanej przez mieszkańców wykorzystywanych przez korporację światów. Projekt jest grą ukierunkowaną na rozgrywki sieciowe, toteż wymagać będzie on wprawnego posługiwania się wspomnianymi robotami. Twórcy potwierdzają, że botów będzie sporo, ale gra przy ich pomocy nie skreśla innych graczy na polu bitwy. Gra dostępna tylko na Xbox One i Xboksie 360. Premiera już 14 marca.

Written By
More from Patryk

Już w piątek premiera The Elder Scrolls Online na PC i Mac

The Elder Scrolls Online to gra studia Zenimax, która zostanie dystrybuowana w...
Read More