Titanfall – dodatek Expedition na nowym zwiastunie

Titanfall to gra akcji z gatunku MMO, która została wydana tylko na platformach Microsoftu. W maju do dystrybucji cyfrowej trafi pierwszy dodatek w formie DLC o nazwie Expedition. Wprowadzi on trzy nowe mapy.

Titanfall trafiło na Xbox One, Xboksa 360 oraz komputery osobiste. Za grę odpowiadają byli twórcy gier z serii Modern Warfare.
Titanfall trafiło na Xbox One, Xboksa 360 oraz komputery osobiste. Za grę odpowiadają byli twórcy gier z serii Modern Warfare.

Firma Respawn Entertainment przygotowała dla graczy pierwsze rozszerzenie dla gry Titanfall. Wnosi ono trzy dodatkowe mapy do rozgrywki, a więc Runoff, War Games, oraz Swampland. Dodatkową zawartość postanowiono przedstawić na nowym zwiastunie, który już pojawił się w sieci. Dodatkowo warto wspomnieć, iż autorzy gry zamierzają wydać Expedition również na Xboksie 360, ale stanie się to dopiero w czerwcu. Z uwagi na to, iż Respawn Entertainment pracuje nad rozszerzeniem na Xbox One oraz PC, a Bluepoint Games jest odpowiedzialne za wersję na starszą konsolę Microsoftu, czas oczekiwania na dodatkową zawartość się wydłuży.

Jeżeli rozmawiamy o samych mapach, to w sieci pojawił się zwiastun rozgrywki w lokacji Runoff. W tym przypadku mamy do czynienia z dwoma poziomami rozgrywki, jeden rozgrywać ma się w podziemiach (kanałach), a drugi na placu miasta. Swampland będzie cechowało się podmokłym terenem oraz wysokimi drzewami. Tak, gracze będą mogli po nich skakać oraz się w nich ukrywać. Ostatnią mapką jest War Games, które jest stylizowane na obóz szkoleniowy dla sił zbrojnych. Mała i ciasna lokacja o niewielkich rozmiarach.

Zestaw Expedition będziecie mogli zakupić za około 30 złotych, oraz otrzymać w ramach przepustki sezonowej. Ukaże się on w maju na Xbox One oraz komputerach osobistych, zaś tak jak wspominałem, na Xboksie 360 dopiero w czerwcu.

Written By
More from Patryk

Sprawdźcie obszerną prezentację Dragon Age: Inkwizycja

W sieci udostępniono obszerny materiał z gry Dragon Age: Inkwizycja. Tytuł pojawi...
Read More