Titanfall Deluxe dostępne na rynku z wszystkimi dodatkami

Wydawca Titanfall zapowiada edycję Deluxe, w której skład wejdzie pełna wersja gry oraz zestaw dodatków. Dostępność tylko na Xbox One oraz komputerach osobistych.

Titanfall to jedna z ciekawszych, nowych marek z gatunku FPP w ostatnich latach.
Titanfall to jedna z ciekawszych, nowych marek z gatunku FPP w ostatnich latach.

Jeżeli jeszcze nie mieliście okazji przetestować osobiście Titanfall, to tytuł zostanie wydany na rynku w kompletnej edycji Deluxe. Firma Electronic Arts zdecydowała się udostępnić na swojej platformie Origin wersję Titanfall Deluxe, która zawierać będzie pełną wersję gry oraz trzy opublikowane do niej dodatki.

Cena zestawu to 149 złotych. Tytuł dostępny jest na chwile obecną tylko na komputerach osobistych, ale wydawca zapowiedział, że z końcem miesiąca pojawi się również na Xbox One.

Od premiery gry pojawiło się mnóstwo usprawnień, między innymi dodatki DLC w postaci Expedition, Frontier’s Edge oraz IMC Rising. Co więcej, oficjalny wydawca gry zdecydowanie podkreśla, że Titanfall stało się najszybciej sprzedającą się nową marką na konsoli Xbox One.

Tytuł możecie obejrzeć poniżej, na filmiku przygotowanym przez twórców ze studia Respawn Entertainment. Filmik koncentruje się na wszystkich nowościach, które zostały wprowadzone do rozgrywki.

[dzięki – http://www.videogamer.com/xboxone/titanfall/news/titanfall_deluxe_edition_includes_all_three_dlcs_available_now_on_pc_next_week_on_xbox_one.html ]

Written By
More from Patryk

Deep Down – brak kobiecych bohaterek i trzy style walki?

Capcom podzielił się z nami nowymi informacjami na temat Deep Down. Jest...
Read More