Titanfall 2 sprosta Waszym oczekiwaniom, przyznaje Respawn Entertainment

Marka Titanfall była wielkim i efektownym wprowadzeniem nas w erę nowej generacji, choć tylko na Xbox One. Vince Zampella jest świadomy siły swojej marki i powoli wypowiada się o wielkiej kontynuacji.

Vince Zampella z firmy Respawn Entertainment zdecydował się wypowiedzieć na temat przyszłości marki Titanfall, która została zapoczątkowana na konsoli Xbox One. Jeden z pierwszych tytułów na tym systemie osiągnął dużą popularność i teraz Electronic Arts planuje zainwestować duże pieniądze w kontynuację.

Zdaniem Zampelli na zapowiedź Titanfall 2 warto czekać, bowiem będzie to tytuł zrealizowany z rozmachem i pomysłem. Rozbudowany, dopracowany i nowatorski. Producenci gry nie chcą nadal ujawniać żadnych danych na jej temat, ale wiadomo, że pojawi się na początku przyszłego roku fiskalnego. To jednak nie wszystko, co szykowane jest w ramach tej popularnej, sieciowej marki.

Gry mobilne rosną ponoć w siłę, toteż Electronic Arts we współpracy z Respawn Entertainment oraz firmą Nexon zdecydowało się na przygotowanie produkcji mobilnej. Gra nie będzie jakaś specjalnie spektakularna, ale ma być pomysłowa i przyciągnąć do ekranów smartphone’ów miliony graczy. Ponadto należy pamiętać o tym, że oryginalne Titanfall zmierza na rynek azjatycki w formie klasycznego free-to-play.

Cóż, wydaje mi się, że warto czekać na zapowiedź gry Titanfall 2. Pierwsza odsłona znalazła uznanie w oczach graczy, a kontynuacja ponoć ma pojawić się również na konsoli Sony, więc jej popularność wzrośnie.

[efsflexvideo type=”youtube” url=”https://www.youtube.com/watch?v=3FPtT4C870c” allowfullscreen=”yes” widescreen=”yes” width=”420″ height=”315″/]

[interaction id=”56137af474a791dd4b4d3211″]

Written By
More from Patryk

Video – efekt Silent Hill, czyli czego boimy się w grach wideo?

Horrory w ostatnich latach podupadły w branży gier wideo. Kultowe marki wyjałowiały,...
Read More