Titanfall 2 oficjalnie zapowiedziane, gra pojawi się na Xbox One, PlayStation 4 oraz PC

Dyrekcja Respawn Entertainment potwierdza prace nad grą Titanfall 2. Tytuł ma pojawić się na konsolach Xbox One, PlayStation 4 oraz PC.

Titanfall to jedna z ciekawszych, nowych marek z gatunku FPP w ostatnich latach.
Titanfall to jedna z ciekawszych, nowych marek z gatunku FPP w ostatnich latach.

Titanfall to jedna z najciekawszych marek ostatnich lat. Respawn Entertainment w rozmowie z redakcją IGN potwierdzają trwające prace nad Titanfall 2, które ma pojawić się na PlayStation 4, Xbox One oraz komputerach osobistych.

Vince Zampella ze studia Respawn Entertainment rozmawiał na temat Titanfall 2 z dziennikarzami IGN. Dyrektor generalny studia potwierdził, że trwają aktualnie prace nad drugą odsłoną wizjonerskiego shootera wieloosobowego z wielkimi robotami w rolach głównych. Największym zaskoczeniem jest fakt, że gra straci ekskluzywny status dla konsol Microsoftu. Titanfall 2 ma pojawić się na PlayStation 4, co z pewnością będzie wielkim wydarzeniem.

”Electronic Art ogłosiło sequel, więc pewnie mógłbym udawać, że nic nie wiem. Pracujemy aktualnie nad kontynuacją. Nie ma jeszcze oficjalnej nazwy, ale prace trwają. Koncentrujemy się na tym tytule, ale startuje także drugi zespół, zajmujący się mniejszymi projektami, eksperymentowaniem.” – Vince Zampella, Respawn Entertainment.

Vince Zampella na ten moment nie chce zdradzać większej ilości informacji na temat Titanfall 2. Tytuł jest w produkcji i to powinno być dla fanów najważniejsze. Można liczyć na większy rozmach, lepszą oprawę graficzną, większą ilość robotów oraz nowe rozwiązania w rozgrywce, aczkolwiek na konkretne informacje zbyt wcześnie.

Oryginalne Titanfall dostępne jest na PC, Xbox One oraz Xboksie 360. Gra zebrała wysoką średnią ocen na poziomie 86 punktów (Metacritic).

[dzięki – http://uk.ign.com/articles/2015/03/12/titanfall-2-confirmed-coming-to-xbox-one-ps4-and-pc?+main+twitter]

titanfall game_pk

Written By
More from Patryk

Przebojowy Minecraft bije kolejny rekord sprzedaży

Twórcy Minecrafta mogą być bardzo zadowoleni, bowiem gra sprzedała się na PC...
Read More