Titanfall 2 dopiero w kwietniu 2016 roku?

Titanfall 2 najprawdopodobniej ma pojawić się na Xbox One i PlayStation 4 do kwietnia 2016 roku. Jedna z najciekawszych marek ostatnich lat również dla właścicieli konsol Sony, czekacie?

Titanfall to jedna z ciekawszych, nowych marek z gatunku FPP w ostatnich latach.
Titanfall to jedna z ciekawszych, nowych marek z gatunku FPP w ostatnich latach.

Gra Titanfall była jedną z ciekawszych na konsoli Xbox One, szczególnie ze względu na innowacyjne podejście do rozgrywki wieloosobowej. Teraz wielkie roboty będą dostępne również na konsoli PlayStation 4, pytanie tylko, kiedy to nastąpi?

Firma Electronic Arts zastanawia się nad momentem debiutu Titanfall 2. Jest to popularna marka, która wstrzeliła się w nieco zamknięty gatunek gier FPS zdominowany przez Battlefield oraz Call of Duty. Wiele wskazuje na to, że może pojawić się do kwietnia 2016 roku, a jeżeli nie, to przeskoczy na rok fiskalny 2017 – miesiąc marzec.

Electronic Arts już wypowiadali się na temat nowej odsłony Battlefielda, która miałaby pojawić się na rynku w połowie roku 2016. Czyżby to był powód domniemanego opóźnienia premiery Titanfall 2?

Bardzo prawdopodobne, bowiem obie gry są sobie konkurencyjne, ale wydawane przez tego samego wydawcę. Electronic Arts z pewnością nie chce, aby tytuły ze sobą bezpośrednio rywalizowały. To są jednak tylko wstępne przemyślenia, które powinni rozwiać na targach E3 2015. No i oczywiście zaprezentować gameplay z gry Titanfall 2!

[dzięki – http://www.videogamer.com/xboxone/titanfall/news/titanfall_2_wont_release_until_at_least_april_2016.html]

Written By
More from Patryk

Liga PlayStation Plus startuje w naszym kraju

Dzieje się! Oddział PlayStation Polska właśnie poinformował nas o odpaleniu rodzimej ligi...
Read More