Titanfall – 15 map, pięć trybów gry i masa screenów

Titanfall to wieloosobowa gra akcji od studia Respawn Entertainment. W sieci pojawiły się nowe przecieki na temat map i trybów gry. Warto też rzucić okiem na galerię screenów. Tylko na Xbox One.

Titanfall-trailer-gameplay-banner

 

Titanfall jest na tydzień przed oficjalną premierą, a gracze nadal nie wiedza wszystkiego na temat tej gry. Respawn Entertainment milczy, ale w sieci odzywają się anonimowi donosiciele, którzy podają nowe informacje. W grze mamy otrzymać pięć trybów gry. Należą do nich Attrition, czyli typowe starcie graczy na dowolnie wybranej mapie. Klasyczna forma Capture the Flag. Całkiem ciekawy tryb Hardpoint Domination, a więc obrona wyznaczonego terenu przed wrogimi jednostkami. Last Titan Standint, jak sama nazwa wskazuje walka przerośniętymi mechami do upadłego. Ostatnim z trybów jest Pilot Hunter, w którym punkty liczone będą za strącanie wrogich jednostek latających. 

W sieci ujawniono też masę nowych zdjęć z gry, które możecie obejrzeć w galerii poniżej.

Nawiązując do informatora wspomnianego przecieku, piętnaście lokacji trafi do Titanfall. Dziewięć z nich nawet zostało już nazwanych, zaliczamy do nich Lagoon, Colony, Outpost 207, Demeter, Nexus, Colony 2, Airbase, Relic i Fracture. Więcej informacji na ten temat możecie spodziewać się już wkrótce. W tym miejscu przypomnę, że gra trafi na rynek już 13 marca. Mowa oczywiście o wersji na Xbox One. Właściciele konsoli Xbox 360 będą zmuszeni poczekać jeszcze kilka tygodni. Czy ten tytuł się powiedzie? Czas pokaże, ale wiele wskazuje na to, że nie przejdzie bez echa.

Written By
More from Patryk

Micorosft powalczy o hardcore’owych graczy na E3

Microsoft, ustami Phila Spencera, przemówił do wszystkich swoich fanów oczekujących targów E3...
Read More