Tidal startuje w Polsce już za kilka godzin

Tidal to aplikacja do dzielenia się muzyką na zasadzie streamingu. Program staruje już dzisiaj na urządzeniach mobilnych z systemem Android oraz iOS.

tidal

Tidal z dniem dzisiejszym oficjalnie startuje w naszym kraju. Jest to kolejna aplikacja do strumieniowania muzyki. Bezpośrednim konkurentem jest chociażby popularne Spotify, które również dostępne jest na PC oraz urządzeniach mobilnych.

Czym więc Tidal chce zainteresować użytkowników Androida i iOSa?

tidal music

Aplikacja do streamingowania muzyki opiera się o podobny schemat co konkurencyjne Spotify. Możemy pobrać wersję bezpłatną oraz Premium. Tidal w zasadzie chce być czym elitarnym, bowiem będzie w stanie strumieniować muzykę w jakości HiFi (Flac 1411 kbps). Jeżeli mowa o odtwarzaczach, to Tidal będzie wspierało przeglądarki Firefox, Safari oraz Chrome’a.

Z aplikacji Tidal będziecie mogli skorzystać na urządzeniach Android oraz iOS. Program wprowadza kilka ciekawych rozwiązań, między innymi muzyczne wideo w jakości HD, artykuły o artystach oraz wywiady z nimi.

Tidal może być autentyczną konkurencją dla Spotify. Głównie dlatego, że w promocję tej aplikacji włączyły się największe gwiazdy, wśród których znajdują się Coldplay, Madonna, Rihanna czy Kanye West. Już za kilka godzin usługa będzie dostępna w Polsce, jesteście zainteresowani? [dzięki – http://tidal.com/us]

 

Written By
More from Patryk

Darksiders II: Deathfinitive Edition już oficjalnie na PlayStation 4

Odświeżona wersja Darksiders 2: Deathfinitive Edition pojawi się zimą na PlayStation 4...
Read More