Thrustmaster z nową serią headsetów dla graczy

Firma Thrustmaster – producent akcesoriów gamingowych – wprowadziła do oferty nową serię przewodowych słuchawek przeznaczonych dla graczy.

Thrustmaster to firma specjalizująca się w akcesoriach oraz gadżetach dla graczy.
Thrustmaster to firma specjalizująca się w akcesoriach oraz gadżetach dla graczy.

Serię nowych headsetów Thrustmaster dostępną na polskim rynku tworzą trzy modele: Y-250X kompatybilne z Xbox360, Y-250P dla grających na PC oraz PS3, a także uniwersalne Y-250CPX, które są przeznaczone dla użytkowników PC, Xbox360, PlayStation 3 oraz PlayStation 4 (wszystkie modele posiadają licencje producentów platform gamingowych). Są to słuchawki przewodowe wyposażone w 5,2-metrowy kabel, mikrofon jest regulowany i odpinany – można go łatwo odłączyć by nie przeszkadzał kiedy użytkownik nie ma potrzeby korzystania z niego. Jest to mikrofon kierunkowy, co docenią pozostali gracze z drużyny – nie zbiera dźwięków tła, a jedynie komendy użytkownika.

Dla wszystkich osób korzystających ze słuchawek bardzo ważne są wrażenia dźwiękowe, dlatego headsety Thrustmaster mają to, czego nie oferuje wielu innych producentów: pasmo przenoszenia wynosi już od 10 Hz do 25 kHz. To oznacza istotne wzmocnienie basów, co ma znaczenie w przypadku gier, w których występują mocne elementy dźwiękowe, jak wybuchy, ryk silników czy odgłosy nadlatujących helikopterów. Wyposażenie słuchawek w wysokiej jakości poduszki blokuje przedostawanie się dźwięków z otoczenia, dzięki czemu użytkownik może skupić się wyłącznie na zabawie.

Nowe słuchawki Thrustmaster są dostępne w sklepach komputerowych tradycyjnych i internetowych współpracujących z dystrybutorem Veracomp. Gwarancja na urządzenia wynosi 24 miesiące. Ceny SRP brutto:

  • Y-250X: 279 zł,
  • Y-250P: 279 zł,
  • Y-250CPX: 329 zł
Written By
More from Patryk

The Evil Within pojawi się na rynku tydzień wcześniej

W sieci pojawiły się informacje na temat przyspieszonej o tydzień premiery The...
Read More