Thrustmaster Ferrari Racing Whell – Red Legend to całkiem akuratna oferta na jesienne wieczory

Firma Thrustmaster przygotowała nowy model kierownicy dla graczy. O tyle ciekawy, że utrzymany w kolorach kultowego Ferrari i całkiem dobrej cenie.

Red Legend, bo o tym urządzeniu mowa, to kierownica, którą zaprojektowano zarówno z myślą o długoletnich cyfrowych kierowcach jak i nowicjuszach. Dzięki wyposażeniu sprzętu w regulację czułości i możliwość zaprogramowania 2 dźwigni, 11 przycisków akcji i D-Pada, kontroler doskonale dopasowuje się do różnych umiejętności i stylów jazdy.

Komfort jazdy podczas zabawy zapewnia duży, zoptymalizowany zestaw pedałów, które wyposażono w szerokie podnóżki i regulowany kąt nachylenia dla każdego następu. Oczywiście dodatkowo hamulec wyposażony został w progresywny opór, co dodatkowo dodaje rozgrywce autentyczności.

Jazdę urozmaicają dodatkowe funkcje kontrolera, do których zaliczyć można między innymi system zapewniający realistyczny opór czy automatyczne centrowanie, co jest w wielu sytuacjach bardzo pomocne. Dla bezpieczeństwa sprzętu i użytkownika, kierownicę wyposażono w centralny system mocowania z szerokimi szczękami, gwarantujący optymalną stabilność na wszystkich rodzajach biurek i stołów.

Thrustmaster Ferrari Racing Whell – Red Legend jest kompatybilna z konsolą PlayStation 3 oraz PC, dzięki czemu można zagrać w takie tytuły jak Gran Turismo 6, F1 czy GRID 2. Zestaw jest dostępny na rynku w cenie ok 250 zł. Poniżej możecie zobaczyć zdjęcie tego sprzętu, który jak prezentuje się całkiem wybornie.

[efsthumbnail sdsd src=”http://serwis.projektkonsola.pl/wp-content/uploads/2015/10/FerrariRWredLegendED-Pack2.jpg”]

[interaction id=”5630d87f41d4754d14b304d8″]

Written By
More from Patryk

Dziś premiera Śródziemie: Cień Mordoru na konsolach i PC

Dziś wielka premiera Shadow of Mordor, czyli długo oczekiwanej gry w klimatach...
Read More