Thief – sprawdź pierwszą misję z gry

Square Enix opublikowało w sieci nowy, świeży materiał z Thief: Out of Shadows. Materiał pozwala nam sprawdzić jak prezentuje się pierwsza misja z długo zapowiadanej gry. 

Thief-4-Banner

 

Do premiery Thief pozostały tylko dwa tygodnie. Twórcy nie zwalniają tempa kampanii promocyjnej, tym samym w sieci publikowany jest nowy, długi materiał wideo. Jest to zapisek z pierwszej misji, w której wcielamy się w Garretta. Filmik nagrano z wersji pecetowej, a wykorzystany przy tym komputer posiadał procesor AMD FX 8350, 8 GB pamięci RAM, kartę grafiki AMD Radeon HD 7990, dysk twardy SSD i działał na systemie Windows 7. Tym nie mniej, gra trafi również na platformy nowej generacji – PlayStation 4 i Xbox One. Gra zapowiada się na godnego przedstawiciela gatunku skradanek, z tą jednak różnicą, iż wydarzenia na ekranie oglądamy z widoku pierwszoosobowego. Czwarta odsłona gry ma wprowadzić nową jakość prowadzenia walki – przeciwnicy będą bardziej aktywni, zorganizowani i roztropni w patrolowaniu pomieszczeń. W grze wcielamy się w rolę Garretta, miejskiego mistrza złodziejskiego fachu, któremu za skórę zalazł nowy Baron.

Thief 4 zostanie wydany na konsolach PlayStation 4, Xbox One, PlayStation 3, jak również Xboksie 360. Gra stawia na wyżyłowany poziom trudności, niczym nie odbiegający od tego, co prezentowały poprzednie odsłony serii. Tytuł spodoba się więc zarówno graczom obeznanym w temacie, jak również młodszym fanom gier z gatunku stealth. Materiał wideo do wglądu poniżej.

Written By
More from Patryk

Assassin’s Creed: Syndicate z kobiecą bohaterką i bez trybu mutliplayer

Gra Assassin’s Creed: Syndicate pojawi się na PlayStation 4, Xbox One oraz...
Read More