Thief – przegląd zagranicznych ocen gry

Thief trafia dzisiaj na półki sklepowe. Ostatnia gra z tego cyklu wyszła kilka lat temu. Oczekiwania względem gry były ogromne, a dziś w sieci pojawiły się pierwsze oceny produkcji Eidos Montreal.
Thief-4-Banner

Dziś do polskich sklepów trafiła długo oczekiwana, czwarta z kolei odsłona Thief. Jest to gra akcji, z elementami skradankowymi, w której wcielamy się w rolę złodziejaszka Garretta. Produkcja wyszła spod dłuta Eidos Montreal, znanego chociażby z gry Deus Ex: Human’s Revolution. W czwartej części gry wracamy do znanego uniwersum stanowiącego połączeniu kilku motywów, między innymi okresu wiktoriańskiego, gotyku i steampunku. W sieci pojawiły się pierwsze, zagraniczne recenzje tej gry, które mogą rozczarować fanów marki. Na co uskarżają się zachodni dziennikarze?

Problem z Thief polega na niskiej płynności animacji w wersjach na PlayStation 4 i Xbox One. Redaktor serwisu CraveOnline w swoim tekście podkreśla, że framerate w grze jest jest tak kiepski, że w wielu miejscach staje się wręcz nieznośny”. To oznacza, że program ma spore problemy, aby utrzymać stabilne 30 klatek na sekundę podczas rozgrywki. Negatywną opinię wyrazili również recenzenci serwisu Destructoid. Opisują oni grę jako nudną, powtarzalną i nieciekawą fabularnie na dłuższą metę. Jednocześnie podkreślają, że mimo wszystko jest w niej sporo potencjału, jeśli zagłębić się w wyzwania i poziomy trudności.

Poniżej możecie rzucić okiem na listę zagranicznych recenzji i ocen gry. Przeważają noty na poziomie 6/10, oto wybrane serwisy:

Written By
More from Patryk

Potrzebujemy więcej gier z opcją New Game Plus

New Game Plus, czyli rozwiązanie znane mi jeszcze z czasów pierwszego PlayStation....
Read More