The Wolf Among Us: In Sheep’s Clothing – data premiery oraz zwiastun

Fani gier z serii The Wolf Among Us mogą zacierać ręce. W sieci pojawił się świeży zwiastun czwartego odcinka oraz data jego premiery.

The Wolf Among Us jest drugim projektem Telltale Games, który opowiada nam złożoną, długą historię.
The Wolf Among Us jest drugim projektem Telltale Games, który opowiada nam złożoną, długą historię.

Kryminalna historia zaprezentowana w grze The Wolf Among Us, pierwszym jej sezonie, powoli zmierza ku rozwiązaniu. Tytuł otrzymał oficjalną datę premiery oraz zwiastun. Mowa tutaj o In Sheep’s Clothing, które trafi na komputery osobiste, Mac z dniem 27 maja, Xboksa 360 28 maja oraz PlayStation 3 (USA) również 27 maja. Dostępna jest też wersja na platformy mobilne (iOS), która pojawi się 29 maja. 

Już kilka dni temu prezentowaliśmy galerię screenów z In Sheep’s Clothing. Telltale Games zamierza na finiszy coraz ciekawiej promować swój tytuł, ponieważ finał historii ma być czymś zapamiętanym na dłużej. Generalnie seria The Wolf Among Us jest całkiem dobrze ocieniana w sieci, jej noty wahają się od 70-72% drugi odcinek, 82-85 % trzeci odcinek. Szczegóły dotyczące PlayStation Store w Europie poznamy w najbliższych dniach. Tymczasem zapraszamy do obejrzenia zwiastuna.

Written By
More from Patryk

Dziś premiera LEGO Hobbit

Traveller’s Tale wydaje na rynek gier wideo kolejny tytuł z uniwersum LEGO....
Read More