The Witch and The Hundred Knight: Revival – masa screenshotów i porównanie wersji PlayStation 4 z PlayStation 3

The Witch and The Hundred Knight: Revival jest remasterem produkcji z PlayStation 3, który ma być wydany na PlayStation 4. Za projekt odpoiada firma Nippon Ichi Software. Twórcy udostępnili screeny w celu porównania wersji ps3 z ps4.

witchreview-banner

Dziś Nippon Ichi Software opublikowało sporą ilość screenshotów i szkiców koncepcyjnych z remastera swojej produkcji. Wiadomo już, że gra będzie działać w rozdzielczości 1080p i 60 klatkach na sekundę. Warto zaznaczyć fakt możliwości częściowego sterowania czarownicą w odnowionej wersji, co nie było możliwe wcześniej.

The Witch and the Hundred Knight jest tradycyjnym hack-and-slashem. W tej produkcji wcielamy się w rycerza, którego zadaniem jest pomoc wiedźmie odpowiadającej za nasze przyzwanie. Głównym celem gry jest pokonanie rywalki naszej czarownicy.

Po drodze oczywiście czekają na nas dziesiątki zadań i setki wrogów. Poniżej znajduję się porównanie zdjęć z nowej i starej wersji gry.

PS4

Majo ps4

PS3

Majo-ps3

[dzięki http://www.dualshockers.com/2015/04/30/the-witch-and-the-hundred-knight-revival-gets-ps4-vs-ps3-comparison-1080p-direct-feed-screenshots/]
Written By
More from Piotr Parchan

Poznajcie Dirt Rally, gra już dostępna na Steam Early Access

Codemasters niespodziewanie zapowiedziało grę Dirt Rally, która jest już dostępna w usłudze...
Read More