The Walking Dead – wiemy kiedy i za ile gra trafi na PlayStation 4

W sieci pojawiły się pierwsze informacje na temat gry The Walking Dead w wersji na PlayStation 4. Serwis Amazon opublikował datę premiery oraz cenę.

The Walking Dead jest dostępne na wielu platformach, w tym PlayStation 3, Xboksie 360, PC, iOS oraz PlayStation Vita.
The Walking Dead jest dostępne na wielu platformach, w tym PlayStation 3, Xboksie 360, PC, iOS oraz PlayStation Vita.

Pojawiły pierwsze, niepotwierdzone informacje na temat The Walking Dead w wersji dla konsol PlayStation 4 oraz Xbox One. Poznaliśmy zatem datę premiery, jak i cenę pierwszego i drugiego sezonu niezwykle popularnej przygodówki studia Telltale Games.

Źródłem nieoficjalnego przecieku jest internetowy sklep Amazon, który w swojej ofercie zamieścił karty dwóch wspomnianych zestawów. Pierwszy z nich, czyli The Walking Dead: Game of The Year Edition, dostępny będzie w Europie w dniu 12 września (14 października w USA) tego roku. Termin ten dotyczy zarówno wydania dla PlayStation 4, jak również Xboksa One. Cena w tym przypadku została ustalona na równowartość 130 zł. Drugi sezon gry wyceniono podobnie, aczkolwiek datę premiery ujawniono wyłącznie dla Stanów Zjednoczonych. Tamtejsi gracze będą mogli cieszyć się grą w październiku, a konkretnie 14 dnia tego miesiąca. Na temat Europy na razie nic nie wiadomo.

Warto również w tym miejscu wspomnieć o dodatku 400 Days, który będzie zawierał się w edycji na PlayStation 4 oraz Xbox One. Trzeba jednak przyznać, że jest to dość wygórowana cena, jak za ten tytuł. Czekamy na potwierdzenie tych informacji.

twd1
Pierwszy sezon The Walking Dead w wersji na PlayStation 4.
Drugi sezon The Walking Dead na PlayStation 4.
Drugi sezon The Walking Dead na PlayStation 4.
Written By
More from Patryk

Prezydent Sony Worldwide Studios pozytywnie wypowiada się na temat polityki Microsoftu

Shuhei Yoshida to szef Sony Worldwide Studios, który w głównej mierze odpowiada...
Read More