The Walking Dead – wiemy kiedy i za ile gra trafi na PlayStation 4

W sieci pojawiły się pierwsze informacje na temat gry The Walking Dead w wersji na PlayStation 4. Serwis Amazon opublikował datę premiery oraz cenę.

The Walking Dead jest dostępne na wielu platformach, w tym PlayStation 3, Xboksie 360, PC, iOS oraz PlayStation Vita.
The Walking Dead jest dostępne na wielu platformach, w tym PlayStation 3, Xboksie 360, PC, iOS oraz PlayStation Vita.

Pojawiły pierwsze, niepotwierdzone informacje na temat The Walking Dead w wersji dla konsol PlayStation 4 oraz Xbox One. Poznaliśmy zatem datę premiery, jak i cenę pierwszego i drugiego sezonu niezwykle popularnej przygodówki studia Telltale Games.

Źródłem nieoficjalnego przecieku jest internetowy sklep Amazon, który w swojej ofercie zamieścił karty dwóch wspomnianych zestawów. Pierwszy z nich, czyli The Walking Dead: Game of The Year Edition, dostępny będzie w Europie w dniu 12 września (14 października w USA) tego roku. Termin ten dotyczy zarówno wydania dla PlayStation 4, jak również Xboksa One. Cena w tym przypadku została ustalona na równowartość 130 zł. Drugi sezon gry wyceniono podobnie, aczkolwiek datę premiery ujawniono wyłącznie dla Stanów Zjednoczonych. Tamtejsi gracze będą mogli cieszyć się grą w październiku, a konkretnie 14 dnia tego miesiąca. Na temat Europy na razie nic nie wiadomo.

Warto również w tym miejscu wspomnieć o dodatku 400 Days, który będzie zawierał się w edycji na PlayStation 4 oraz Xbox One. Trzeba jednak przyznać, że jest to dość wygórowana cena, jak za ten tytuł. Czekamy na potwierdzenie tych informacji.

twd1
Pierwszy sezon The Walking Dead w wersji na PlayStation 4.
Drugi sezon The Walking Dead na PlayStation 4.
Drugi sezon The Walking Dead na PlayStation 4.
Written By
More from Patryk

Finał przygód Argusa z Astory – nowy film od społeczności fanów Dark Souls

Dark Souls II trafiło kilka dni temu do oficjalnej sprzedaży. Gra zebrała...
Read More