The Walking Dead Season Two – zwiastun premierowy na PlayStation Vita

Drugi sezon gry The Walking Dead trafi na PlayStation Vita z dniem dzisiejszym. Z tej okazji twórcy gry, firma Telltale Games, zamieścili w sieci zwiastun premierowy pierwszego i drugiego epizodu gry.

20697Świetna wiadomość dla wszystkich właścicieli PlayStation Vita. Z dniem dzisiejszym na tej konsoli dostępny jest drugi sezon gry The Walking Dead, a dokładniej pierwszy i drugi odcinek tej serii. Już dziś, na platformie PlayStation Network, możecie zakupić All That Remains i A House Divided. Gry zostały wycenione na kwoty 4.99 euro, a więc około 20 złotych. Dla oszczędnych graczy autorzy gry przygotowali całkiem ciekawą ofertę, cały pakiet The Walking Dead Season Two kosztuje o 20 procent mniej, niż wszystkie odcinki z osobna. Pamiętajcie jednak, że na dzień dzisiejszy dostępne są tylko trzy pierwsze odcinki serialu.

Czym jest serial The Walking Dead? Grą przygodową z elementami grozy, a głównymi przeciwnikami gracza są tak zombies, jak i inni bohaterowie historii. Każdy kolejny odcinek zabiera nas w nowe środowisko i pozwala wgłębić się w historię nowych postaci. Podczas przygody stoczymy sporadyczne walki z zombies, rozwiążemy mnóstwo zagadek logicznych, jak i przeprowadzimy wiele ciekawych rozmów. Poniżej możecie sprawdzić, jak projekt prezentuje się na przenośnej konsoli Sony.

[dzięki – CVG]

Written By
More from Patryk

Sacred 3 zbliża się wielkimi krokami – rzućcie okiem na oficjalne okładki gry

Sacred 3 to gra cRPG, które już tego lata trafi na PlayStation...
Read More