The Walking Dead: Season Two – zwiastun oraz data premiery czwartego odcinka

Telltale Games ujawniło informacje na temat Amid the Ruins, a więc czwartego odcinka z drugiego sezonu gry The Walking Dead. Otrzymaliśmy również zwiastun premierowy.

Amid the Ruins to czwarty z kolei odcinek drugiego sezonu gry The Walking Dead.
Amid the Ruins to czwarty z kolei odcinek drugiego sezonu gry The Walking Dead.

Fani gier z serii The Walking Dead powinni być zadowoleni, ponieważ właśnie poznaliśmy oficjalna datę premiery oraz zwiastun czwartego odcinka z drugiego sezonu ich ulubionej serii. Amid the Ruins trafić ma na rynek w następującej kolejności:

  • 22.07.2014r na PC i Mac
  • 23.07.2014r na Xbox360, PS3, PS Vita
  • 24.07.2014r na urządzenia mobilne z iOS

Po raz kolejny wcielimy się w postać uroczej Clementine, która razem z grupką ocalałych spróbuje przetrwać kolejne dni. Tym razem autorzy postarają się nam przedstawić konflikty wewnątrz grupy oraz sprzeczki pomiędzy jej członkami. Wiele wskazuje na to, że wspólna walka może tak łączyć, jak i dzielić sprzymierzonych ocalałych. Tytuł oczywiście nie odbiega niczym od swoich poprzedników, nadal jest to epizodyczna przygodowa gra z elementami zagadek logicznych oraz ciekawymi, wpływającymi na dalszą rozgrywkę dialogami.

Gra będzie dostępna na wielu platformach, poniżej możecie obejrzeć zwiastun Amid the Ruins, ale uważajcie, ponieważ zdradza on wiele elementów z historii poprzednich epizodów. 

Written By
More from Patryk

Microsoft ujawnia listę gier dostępnych we wstecznej kompatybilności na konsoli Xbox One

Firma Microsoft decyduje się ujawnić wszystkie gry, które wejdą w skład tytułów...
Read More