The Walking Dead Season Two w ofercie PlayStation Plus na listopad?

W sieci pojawiają się kolejne, gorące informacje na temat listopadowej oferty PlayStation Plus od Sony. Najpierw azjatycki oddział PlayStation uchylił rąbka tajemnicy, teraz zachodni.

Firma Sony nadal nie zdecydowała się ujawnić oficjalnej oferty PlayStation Plus na miesiąc listopad. Najpewniej uczyni to dzisiejszego dnia, ale w sieci pojawiły się kolejne plotki na ten temat. Wczoraj informowałem o ofercie PlayStation Plus na listopad z Azji, ale dziś warto się przyjrzeć notatce krążącej po sieci z rzekomymi grami na PlayStation 4 w ramach oferty PlayStation Plus.

  • The Walking Dead: Season Two,
  • Magicka 2.

Takie gry najprawdopodobniej pojawią się w listopadzie w ramach oferty japońskiego giganta. Teraz, jeżeli to się okaże prawdą, warto będzie się zainteresować PS Plus. Sony najwyraźniej wreszcie zainteresowało się swoją inicjatywą i postara się w listopadzie dogonić Microsoft oraz ich Games with Gold.

Drugi sezon The Walking Dead od Telltale Games to więcej tego samego, ale z inną bohaterką, którą powinniście kojarzyć z pierwszego sezonu. Magicka 2 to kontynuacja humorystycznego RPG z roku 2011, w którym wcielimy się w jednego z czwórki czarodziejów. Warto również dodać, że Magicka 2 pozwala na kooperację dla czterech graczy. Chcielibyście potwierdzenia się takiej oferty PlayStation Plus w listopadzie?

[efsthumbnail sdsd src=”http://serwis.projektkonsola.pl/wp-content/uploads/2015/10/PlayStation-Plus-listopad-2015.jpg”]

 

Written By
More from Patryk

Batman Arkham Underworld zapowiedziane na urządzenia mobilne

Warner Bros eksploatuje markę Batman, bowiem właśnie zapowiedziano wersję mobilną gry o...
Read More