The Vanishing of Ethan Carter – poznaliśmy nowy zwiastun gry

W sieci zamieszczono oficjalny zwiastun gry The Vanishing of Ethan Carter autorstwa The Astronauts. Czy tytuł ma szanse na komercyjny sukces? Próbkę tego daje nam wspomniany trailer. 

Tytuł ten jest nadal wielką tajemnicą.
Tytuł ten jest nadal wielką tajemnicą.

Firma The Astronauts zamieściła w sieci nowy zwiastun gry The Vanishing of Ethan Carter, która pojawić ma się na konsolach oraz komputerach osobistych. Materiał skupia się przede wszystkim na środowisku gry, a więc okolicy Red Creek Valley, która jest miejscem akcji detektywistycznego thrillera. Na materiale wideo przyjrzymy się przede wszystkim świetnej oprawie graficznej, lasom, dolinom, górom, oraz górskim ścieżkom. 

Historia opowiada o losach pewnego detektywa, który musi rozwikłać zagadkę morderstwa chłopca. Akcja gry rozgrywa się na początku XX wieku. Podczas zwiedzania środowiska gry będziemy mogli skorzystać z zupełnie unikatowych umiejętności naszego protagonisty, jak również bardziej rozwiniętych narzędzi detektywistycznych.

The Vanishing of Ethan Carter zadebiutuje za kilka tygodni na komputerach osobistych. Całkiem nie wykluczone, że w późniejszym okresie tytuł pojawi się również na konsolach PlayStation 4 oraz Xbox One. Bylibyście tą grą zainteresowani?

Written By
More from Patryk

The Last of Us: Remastered – recenzja PlayStation 4

Firma Naughty Dog po debiucie konsoli PlayStation 4 oraz wielkim sukcesie The...
Read More