The Sims 4 – zwiastun premierowy koncentruje się na różnych osobistościach

Autorzy The Sims 4, firma Electronic Arts, opublikowali w sieci zwiastun premierowy swojej gry. Filmik koncentruje się na różnych osobowościach naszych podopiecznych.

Firma Electronic Arts zajmuje się zarówno produkcją, jak i wydawaniem gier na konsole oraz komputery PC.
Firma Electronic Arts zajmuje się zarówno produkcją, jak i wydawaniem gier na konsole oraz komputery PC.

W sieci opublikowano zwiastun premierowy gry The Sims 4. Gracze od dłuższego czasu oczekują na tę premierę, bowiem ostatnia odsłona serii debiutowała na rynku jeszcze w roku 2009. Firma Electronic Arts postanowiła udostępnić świeży materiał wideo, który koncentruje się na wybranych osobowościach bohaterów, których losami pokierujemy w trakcie rozgrywki.

The Sims 4 to symulacja życia, rodziny i stosunków miedzy ludzkich. Jak wiadomo, każdy z nas jest inny i inaczej postrzega otaczającą go rzeczywistość. Autorzy gry przygotowali mnóstwo wzorów osobowości, które ubarwią naszych podopiecznych. Pokierujemy losami zwykłego człowieka, głupca, primadonny, dziwiaka, mądrali czy też pełnej energii kobiety. To tylko pierwsze przykłady z brzegu, które przedstawia poniższy zwiastun.

Autorzy gry skupili się na osobowościach naszych bohaterów, ale w grze zabraknie kilku innych elementów. Do tej grupki należy zaliczyć nieobecność basenów, czy też brak epizodu młodości naszych podopiecznych. Otrzymamy wsparcie dla modyfikacji, nad którymi pracują ambitni gracze. 

The Sims 4 zadebiutuje na komputerach osobistych już 2 września tego roku. Jesteście zainteresowani symulacją życia od EA?

Written By
More from Patryk

Fallout 3 nie trafi na PlayStation 4, ale Fallout 4 otrzyma mody na konsolach

Fallout 4 otrzyma możliwość modyfikacji na konsolach Xbox One oraz PlayStation 4....
Read More