The Order 1886 zostanie wydane w tym roku – Sony potwierdza

Sony potwierdza, że premiera The Order: 1886, gry twórców God of War, która zmierza na PlayStation 4, ukaże się jeszcze w tym roku – zainteresowani?

DRIVECLUB1

Na konferencji prasowej, która odbyła się w obecności prezesa brytyjskiego oddziału Sony, potwierdzono wydawnictwo The Order: 1886 jeszcze w tym roku. Gra jest historią utrzymaną w klimatach wiktoriański, zakropioną steampunkiem, która cele w szerokiego odbiorcę PlayStation 4. Generalnie wcielimy się w członka zakonu, który zwalcza toczącą świat zarazę, która zamieniała ludzi w krwiożercze bestie. W czasie rozgrywki wcielamy się w zakonnika, który czerpiąc nadnaturalne zdolności z picia Czarnej Wody, stawia czoło zagrożeniu. Tytuł reprezentuje gatunek trzecioosobowych gier akcji, ale sami twórcy zapewniają, że rozgrywka nie będzie skupiała się tylko na starciach z bronią w ręku.  Podczas kampanii gracz wciela się w sir Galahada, najsłynniejszego z rycerzy Zakonu, któremu zaczęło już ciążyć wyjątkowo długie życie wypełnione nieustanną walką. Jak dotąd otrzymaliśmy tylko szczątkowe informacje na temat tego tytuły, galerię screenów i niezbyt ciekawy i krótki zwiastun promocyjny. Projekt jest tajemnicą Ready at Dawn i studia Santa Monica. Oba producenci udowodnili nam wcześniej, że potrafią robić porządne gry akcji, toteż czekamy na więcej informacji z ich obozu.

Na tej samej konferencji, Sony ogłosiło, że w tym roku właściciele platformy PlayStation 4 zagrają również w inFamous: Second Son, jak również długo oczekiwane DriveClub, które miało mieć premierę wraz ze startem systemu. Wyżej wymienione tytuły są najgorętszymi projektami w kalendarzu wydawniczym PlayStation 4. Warto pamiętać, że są to tytuły ekskluzywne, a dość często zdarza się, ze potencjalny klient właśnie na takie gry zwraca uwagę przy wyborze systemu. W tym miejscu zostawiam Was ze zwiastunem zakonu, którego premiery możemy spodziewać się tej jesieni.Wy wybraliście już swoją nowa konsolę?

Written By
More from Patryk

Video – trzecia misja w kooperacji z Assassin’s Creed: Unity

Assassin’s Creed: Unity to gra firmy Ubisoft dostępna na PlayStation 4, Xbox...
Read More