The Order: 1886 – wyciekły materiały z rozgrywki!

Na dzień dzisiejszy zapowiedziano prezentację nowych materiałów z The Order: 1886. W sieci, jak to w sieci, wiele elementów wycieka o wiele wcześniej do opinii publicznej. Poniżej możecie sprawdzić pierwsze, nieoficjalne zapiski wideo rozgrywki w The Order: 1886.

ps

 

Dzięki uprzejmości serwisu VGLeaks możecie już teraz przekonać się, jak wygląda The Order: 1886 w akcji. W sieci pojawiły się pierwsze, nie oficjalne screeny i materiały wideo z gry. Poniższy obraz możecie podziwiać dzięki platformie Dailymotion, na której film został opublikowany. Nie oszukujmy się, jest to jedna z ładniejszych gier, jakie kiedykolwiek powstały. Zwróćcie uwagę na animację bohatera, jego płaszcza, powiewające części stroju, czy bogate w detale otoczenia. Tutaj nie znajdziecie maskowania brzydszych elementów, usilnego cieniowania powierzchni czy sztuczek technologicznych. Na poklask zasługują również wnętrza budynków, wyglądają one jak renderowane, są przepełnione szczegółami, teksturami wysokiej rozdzielczości i mgłą. 

The Order: 1886 jest grą utrzymaną w klimatach wiktoriański, zakropioną steampunkiem, która cele w szerokiego odbiorcę PlayStation 4. Generalnie wcielimy się w członka zakonu, który zwalcza toczącą świat zarazę, która zamieniała ludzi w krwiożercze bestie. W czasie rozgrywki wcielamy się w zakonnika, który czerpiąc nadnaturalne zdolności z picia Czarnej Wody, stawia czoło zagrożeniu. Tytuł reprezentuje gatunek trzecioosobowych gier akcji, ale sami twórcy zapewniają, że rozgrywka nie będzie skupiała się tylko na starciach z bronią w ręku.  Podczas kampanii gracz wciela się w sir Galahada, najsłynniejszego z rycerzy Zakonu, któremu zaczęło już ciążyć wyjątkowo długie życie wypełnione nieustanną walką.  Twórcy wcześniej pracowali nad grami z serii Gears of War. Tym razem otrzymamy zupełnie nową markę, w zupełnie nowych klimatach. Tylko dla właścicieli PlayStation 4. Filmik widnieje poniżej, korzystajcie puki jest w sieci!

dzięki [VideoGamer]

 


The Order: 1886 Merges CG and Gameplay Visuals… przez TheGamerAccess

Written By
More from Patryk

W Rise of the Tomb Raider będą nie tylko śnieżne i zmrożone lokacje

Rise of the Tomb Raider będzie bardzo rozbudowaną odsłoną tego znakomitego cyklu,...
Read More