The Order: 1886- twórcy zaprezentowali nowe fragmenty rozgrywki

The Order: 1886 to gra akcji, za którą odpowiedzialne jest studio Ready At Dawn. Produkcja ta będzie tytułem ekskluzywnym dla PlayStation 4. Twórcy zaprezentowali nowe fragmenty rozgrywki.

The Order: 1886 będzie tytułem ekskluzywnym na PlayStation 4. Na wielu materiałach widać, że będzie to pozycja obowiązkowa dla posiadaczy konsoli Sony

Najnowsza produkcja studia Ready At Dawn to bez wątpienia jedna z najbardziej wyczekiwanych gier przez posiadaczy PlayStation 4. The Order: 1886 ma być mocnym argumentem najnowszej konsoli Sony. Nie mogło więc zabraknąć tego tytułu na PlayStation Experience, gdzie twórcy zaprezentowali nowe fragmenty z rozgrywki.

Najnowszy gameplay pokazuje esencję The Order: 1886, czyli walkę, a dokładniej rzecz ujmując sporo strzelania. Nie brakuje akcji oraz znakomitej oprawy graficznej, która towarzyszy wszystkim materiałom pochodzącym z najnowszej produkcji Ready At Dawn.

Po strzelaniu do niezliczonych ilości ludzkich przeciwników, twórcy zaprezentowali walkę z wilkołakiem. Warto wspomnieć, iż w The Order: 1886 niejednokrotnie przyjdzie nam się zmierzyć z tymi krwiożerczymi bestiami. Na materiale widać, że być może podczas rozgrywki będziemy musieli stawić czoła tym potworom bez broni palnej w ręku, lecz zawsze na pomoc przyjdzie nam niezawodna broń biała. Rzućcie okiem.

The Order: 1886 będzie tytułem ekskluzywnym dla PlayStation 4. Premiera gry zaplanowana jest na 20 lutego przyszłego roku.

More from Mikołaj Ciesielski

PlanetSide 2 już dostępne na PlayStation 4

PlanetSide 2 od wczoraj dostępne jest na PlayStation Store. Ten długo wyczekiwany,...
Read More