The Order: 1886- twórcy prezentują kolejny, niezwykle klimatyczny trailer

The Order: 1886 to gra akcji, za którą odpowiedzialne jest studio Ready At Dawn. Produkcja ta będzie tytułem ekskluzywnym dla PlayStation 4. Do sieci trafił nowy, klimatyczny trailer.

The Order: 1886 będzie tytułem ekskluzywnym na PlayStation 4. Na wielu materiałach widać, że będzie to pozycja obowiązkowa dla posiadaczy konsoli Sony.

Najnowsza produkcja studia Ready At Dawn to bez wątpienia jedna z najbardziej wyczekiwanych gier przez posiadaczy PlayStation 4. The Order: 1886 ma być mocnym argumentem najnowszej konsoli Sony. Twórcy nie zwalniają tempa i po raz kolejny serwują nam niezwykle klimatyczny i dość straszy materiał, który niemal idealnie oddaje klimat, który będzie można odczuć podczas rozgrywki.

Po ostatnim materiale wideo promującym The Order: 1886, który okazał się w okresie świątecznym można było powiedzieć, że twórcy gry są mistrzami klimatu. Patrząc na poniższy materiał, stwierdzenie te tylko się potwierdza. Trzeba przyznać, że najnowszy trailer to mistrzostwo w swojej kategorii i choć nie pokazuje ani sekundy rozgrywki, to i tak powoduje, że chcę się zagrać w najnowszą produkcję Ready At Dawn. Rzućcie okiem.

The Order: 1886 będzie tytułem ekskluzywnym dla PlayStation 4. Premiera gry zaplanowana jest na 20 lutego 2015 roku.

More from Mikołaj Ciesielski

Jak wygląda model zniszczeń w DriveClub, a jak w Forzie Horizon 2?

Premiery najbardziej oczekiwanych gier wyścigowych tego roku zbliżają się wielkimi krokami. A...
Read More