The Order: 1886- twórcy prezentują kolejny, niezwykle klimatyczny trailer

The Order: 1886 to gra akcji, za którą odpowiedzialne jest studio Ready At Dawn. Produkcja ta będzie tytułem ekskluzywnym dla PlayStation 4. Do sieci trafił nowy, klimatyczny trailer.

The Order: 1886 będzie tytułem ekskluzywnym na PlayStation 4. Na wielu materiałach widać, że będzie to pozycja obowiązkowa dla posiadaczy konsoli Sony.

Najnowsza produkcja studia Ready At Dawn to bez wątpienia jedna z najbardziej wyczekiwanych gier przez posiadaczy PlayStation 4. The Order: 1886 ma być mocnym argumentem najnowszej konsoli Sony. Twórcy nie zwalniają tempa i po raz kolejny serwują nam niezwykle klimatyczny i dość straszy materiał, który niemal idealnie oddaje klimat, który będzie można odczuć podczas rozgrywki.

Po ostatnim materiale wideo promującym The Order: 1886, który okazał się w okresie świątecznym można było powiedzieć, że twórcy gry są mistrzami klimatu. Patrząc na poniższy materiał, stwierdzenie te tylko się potwierdza. Trzeba przyznać, że najnowszy trailer to mistrzostwo w swojej kategorii i choć nie pokazuje ani sekundy rozgrywki, to i tak powoduje, że chcę się zagrać w najnowszą produkcję Ready At Dawn. Rzućcie okiem.

The Order: 1886 będzie tytułem ekskluzywnym dla PlayStation 4. Premiera gry zaplanowana jest na 20 lutego 2015 roku.

More from Mikołaj Ciesielski

Powstanie kolejna część Red Dead Redemption.

Red Dead Redemption to osadzona w klimatach dzikiego zachodu gra akcji wyprodukowana...
Read More