The Order: 1886- twórcy opowiadają o muzyce i udźwiękowieniu gry

The Order: 1886 to gra akcji, za którą odpowiedzialne jest studio Ready At Dawn. Produkcja ta będzie tytułem ekskluzywnym dla PlayStation 4. Do sieci trafił materiał wideo przedstawiający prace nad udźwiękowieniem gry.

The Order: 1886 będzie tytułem ekskluzywnym na PlayStation 4. Na wielu materiałach widać, że będzie to pozycja obowiązkowa dla posiadaczy konsoli Sony

Najnowsza produkcja studia Ready At Dawn to bez wątpienia jedna z najbardziej wyczekiwanych gier przez posiadaczy PlayStation 4. The Order: 1886 ma być mocnym argumentem najnowszej konsoli Sony. Do sieci trafił kolejny dziennik deweloperów, który tym razem skupia się na muzyce, która towarzyszyć będzie nam w tle podczas rozgrywki. Rzućcie okiem, czy też raczej wsłuchajcie się, bo zapowiada się, iż soundtrack z najnowszej produkcji Ready At Dawn będzie często odsłuchiwany przez graczy.

 The Order: 1886 ma cechować się znakomitą grą światłą oraz bogatymi w detale strojami bohaterów. To właśnie oprawa graficzna ma być tym, co przyciągnie graczy do tej produkcji. Miejmy nadzieję, że również pod względem rozgrywki jak i fabuły  The Order: 1886 sprosta wymaganiom graczy. O udźwiękowienie gry, które będzie kluczem do uzyskania wspaniałego klimatu raczej nie musimy się martwić.

The Order: 1886 będzie tytułem ekskluzywnym dla najnowszej konsoli Sony, czyli PlayStation 4. Premiera gry zaplanowana jest na 20 lutego przyszłego roku.

More from Mikołaj Ciesielski

Świeży gameplay z gry Sunset Overdrive

Sunset Overdirve to szalona i widowiskowa gra akcji, za którą odpowiedzialne jest...
Read More