The Order: 1886- sprawdźcie trailer w polskiej wersji językowej

The Order: 1886 to gra akcji, za którą odpowiedzialne jest studio Ready At Dawn. Produkcja ta będzie tytułem ekskluzywnym dla PlayStation 4. Do sieci trafił najnowszy zwiastun w naszym, rodzimym języku.

The Order: 1886 będzie tytułem ekskluzywnym na PlayStation 4. Na wielu materiałach widać, że będzie to pozycja obowiązkowa dla posiadaczy konsoli Sony.

Najnowsza produkcja studia Ready At Dawn to bez wątpienia jedna z najbardziej wyczekiwanych gier przez posiadaczy PlayStation 4. Niedawno twórcy opublikowali nowy zwiastun gry, który już dzisiaj możecie obejrzeć po polsku.

Jest to na pewno dobra okazja, aby zorientować się w mniejszym lub większym stopniu, na jakim poziomie stać będzie polonizacja najnowszego dzieła Ready At Dawn. Jest to niezwykle ważny aspekt, ponieważ w The Order: 1886 opowiadana historia ma być największym atutem gry.

Rzućcie okiem na polską wersję tego materiału wideo i zdecydujcie, czy polscy gracze będą zadowoleni z poziomu, na jakim stać będzie rodzima wersja The Order: 1886. Końcową ocenę będziemy mogli postawić dopiero w dniu premiery, niemniej warto posłuchać polskich głosów.

The Order: 1886 będzie tytułem ekskluzywnym dla PlayStation 4. Premiera gry zaplanowana jest na 20 lutego 2015 roku.


۞ przez AGB-Media

More from Mikołaj Ciesielski

God of War zostanie zapowiedziany na E3?

God of War to znakomita seria slasherów osadzonych w greckiej mitologii. Każda...
Read More