The Order: 1886 – sprawdźcie gameplay w jakości 1080p

W sieci pojawiło się wysokiej jakości nagranie przedstawiające rozgrywkę z The Order: 1886. Tytuł pojawi się tylko i wyłącznie na PlayStation 4.

PlayStation 4 debiutowało w Polsce 29 listopada 2013 roku w cenie około 1800 złotych.
PlayStation 4 debiutowało w Polsce 29 listopada 2013 roku w cenie około 1800 złotych.

Producenci z Ready At Dawn już od dłuższego czasu pracują nad The Order: 1886. Tytuł będzie dostępny tylko i wyłącznie na konsoli PlayStation 4. Kilka dni temu mogliście zobaczyć u nas dłuższy fragment rozgrywki z tej pozycji, dzisiaj nieco krótszy został opublikowany na platformie YouTube, co najważniejsze, w jakości 1080p.

Jeżeli tylko korzystacie z przeglądarki Chrome, to możecie sprawdzić poniższe nagranie w jakości 60 klatek na sekundę. Wrażenia z rozgrywki nie oddają w pełni tego, co zobaczymy na ekranie naszego telewizora, ale aktualnie to najlepiej przygotowany materiał wideo z The Order: 1886.

Kilkanaście minut skradania się, filmików przerywnikowych oraz walki. Gra prezentuje bardzo wysoki poziom wykonania graficznego, choć umiejscowiono ją w dosyć charakterystycznej stylistyce.

Co ciekawe, The Order: 1886 będzie można zobaczyć na żywo podczas PlayStation Extra Live, czyli imprezie, która już w ten weekend odbędzie się w Warszawie (więcej informacji tutaj).

Written By
More from Patryk

Risen 3: Titan Lord – poznaliśmy pierwsze konkrety

W weekend, zupełnie znienacka, pojawiła się w internecie informacja na temat Risen...
Read More