The Order: 1886 się spóźni, ale mamy okładkę gry oraz wywiad z twórcami

The Order: 1886 to ekskluzywna gra akcji z perspektywy trzeciej osoby, która trafi na PlayStation 4. W sieci pojawiły się informacje o przesunięciu daty premiery oraz dziennik dewelopera.

The Order 1886 przeniesie nas w klimaty steam-punku, tylko na PlayStation 4.
The Order 1886 przeniesie nas w klimaty steam-punku, tylko na PlayStation 4.

Sony podgrzewa atmosferę przed samymi targami E3, gdzie z pewnością zobaczymy grę The Order: 1886. Jej premiera została oficjalnie przesunięta na początek przyszłego roku. Autorzy gry, studio Ready At Dawn twierdzą, że chcą przygotować dla graczy produkt najwyższej jakości, do czego potrzeba im jeszcze trochę czasu. Podczas prac nad The Order: 1886 twórcy zdali sobie sprawę z powagi sytuacji, oraz ciężaru gry, która potrzebuje jeszcze więcej czasu, aby dopracować wszelkie szczegóły.

Z okazji przesunięcia debiutu gry w sieci opublikowano również dziennik dewelopera produkcji oraz jej oficjalną okładkę. Na poniższym materiale dyrektor kreatywny gry razem z ekipą Ready At Dawn starają się nam przybliżyć zarys historyczny projektu. Dziennik dewelopera ma nam uzmysłowić, w jaki sposób autorzy gry pracowali nad wizualizacją mrocznego Londynu. Filmik odpowiada między innymi na pytanie, dlaczego w tytule gry znajduje się data 1886?

Jednakże na temat samej gry wieli nadal stosunkowo niewiele. Jest to tytuł bardzo skrzętnie ukrywany przez twórców, który jest raczej ciekawostką na dzień dzisiejszy, niźli czym konkretnym. Najprawdopodobniej na targach E3 zobaczymy więcej informacji na ten temat.

The Order: 1886 - oficjalna okładka gry.
The Order: 1886 – oficjalna okładka gry.

Written By
More from Patryk

Valve nie będzie na targach E3 2015

Firma Valve nie pojawi się na targach E3 2015, o czym oficjalnie...
Read More