The Order: 1886- nowy trailer trafił do sieci

The Order: 1886 to gra akcji, za którą odpowiedzialne jest studio Ready At Dawn. Produkcja ta będzie tytułem ekskluzywnym dla PlayStation 4. Do sieci trafił nowy trailer tej produkcji.

The Order: 1886 będzie tytułem ekskluzywnym na PlayStation 4. Na wielu materiałach widać, że będzie to pozycja obowiązkowa dla posiadaczy konsoli Sony.

W ostatnich dniach o najnowszym dziele Ready At Dawn jest naprawdę głośno. I to nie tylko ze względu na zbliżającą się premierę, ale przez plotki o długości gry. Twórcy starają się jednak reklamować grę na swój sposób i dzięki temu do sieci trafił nowy, kolejny już w ostatnich dniach trailer.

Poniższy materiał przeznaczony jest na rynek japoński, dlatego nie dziwcie się, że twórcy decydują się na opublikowanie kolejnego zwiastuna. Trailer prezentuje przede wszystkim fenomenalne przerywniki filmowe, które w The Order: 1886 stać będą na naprawdę najwyższym poziomie.

Ciekawym jest fakt, w jakim stopniu plotki na temat długości najnowszej produkcji Ready At Dawn wpłyną na sprzedaż gry. Miejmy nadzieję, że tytuł ten będzie wart swojej ceny, a gracze, którzy zdecydują się na zakup nie będą żałowali swojej decyzji.

The Order: 1886 będzie tytułem ekskluzywnym dla PlayStation 4. Premiera gry zaplanowana jest na 20 lutego 2015 roku.

More from Mikołaj Ciesielski

Pierwsze screeny z Metro Redux.

Metro Redux to pakiet postapokaliptycznych pierwszoosobowych gier akcji, które trafią na PlayStation...
Read More