The Order: 1886- nowy trailer trafił do sieci

The Order: 1886 to gra akcji, za którą odpowiedzialne jest studio Ready At Dawn. Produkcja ta będzie tytułem ekskluzywnym dla PlayStation 4. Do sieci trafił nowy trailer tej produkcji.

The Order: 1886 będzie tytułem ekskluzywnym na PlayStation 4. Na wielu materiałach widać, że będzie to pozycja obowiązkowa dla posiadaczy konsoli Sony.

W ostatnich dniach o najnowszym dziele Ready At Dawn jest naprawdę głośno. I to nie tylko ze względu na zbliżającą się premierę, ale przez plotki o długości gry. Twórcy starają się jednak reklamować grę na swój sposób i dzięki temu do sieci trafił nowy, kolejny już w ostatnich dniach trailer.

Poniższy materiał przeznaczony jest na rynek japoński, dlatego nie dziwcie się, że twórcy decydują się na opublikowanie kolejnego zwiastuna. Trailer prezentuje przede wszystkim fenomenalne przerywniki filmowe, które w The Order: 1886 stać będą na naprawdę najwyższym poziomie.

Ciekawym jest fakt, w jakim stopniu plotki na temat długości najnowszej produkcji Ready At Dawn wpłyną na sprzedaż gry. Miejmy nadzieję, że tytuł ten będzie wart swojej ceny, a gracze, którzy zdecydują się na zakup nie będą żałowali swojej decyzji.

The Order: 1886 będzie tytułem ekskluzywnym dla PlayStation 4. Premiera gry zaplanowana jest na 20 lutego 2015 roku.

More from Mikołaj Ciesielski

Fani zabrali się za promocję gry Watch Dogs. Efekty są niesamowite!

Watch Dogs to najnowsza produkcja Ubisoft, z którą twórcy wiążą wielkie nadzieję....
Read More