The Order: 1886- nowy, niezwykle piękny materiał wideo

The Order: 1886 to gra akcji, za którą odpowiedzialne jest studio Ready At Dawn. Produkcja ta będzie tytułem ekskluzywnym dla PlayStation 4. Twórcy zaprezentowali nowy materiał wideo.

The Order: 1886 będzie tytułem ekskluzywnym na PlayStation 4. Na wielu materiałach widać, że będzie to pozycja obowiązkowa dla posiadaczy konsoli Sony

Najnowsza produkcja studia Ready At Dawn to bez wątpienia jedna z najbardziej wyczekiwanych gier przez posiadaczy PlayStation 4. The Order: 1886 ma być mocnym argumentem najnowszej konsoli Sony. Na The Game Awards nie zabrakło tej niezwykle ciekawej produkcji, a efektem obecności The Order: 1886 jest nowy materiał wideo.

Najnowszy materiał wreszcie zabiera nas w inne miejsce, od tego które pokazywane było od jakiegoś czasu, czyli mrocznych zakątków Londynu, Tym razem twórcy zabierają nas w powietrze, a dokładniej ujmując na sterowce. Warto zauważyć, że materiał prezentuje wysoką jakość wizualną i choć nie cały materiał to czysty gameplay, to wszystko stworzone jest na silniku gry.

Warto wspomnieć, iż The Order: 1886 ma cechować się znakomitą grą światłą oraz bogatymi w detale strojami bohaterów. To właśnie oprawa graficzna ma być tym, co przyciągnie graczy do tej produkcji. Idealnie obrazuje to poniższy materiał, który wygląda po prostu wspaniale i zapewne wielu graczy nie posiadających PlayStation 4 będzie zazdrościć tej produkcji posiadaczom najnowszej konsoli Sony.

The Order: 1886 będzie tytułem ekskluzywnym dla PlayStation 4. Premiera gry zaplanowana jest na 20 lutego przyszłego roku.

More from Mikołaj Ciesielski

Deep Down- do sieci trafiły nowe screeny z gry

Deep Down to gra z gatunku action RPG, za którą odpowiedzialny jest...
Read More