The Order: 1886- nowy, klimatyczny zwiastun gry

The Order: 1886 to gra akcji, za którą odpowiedzialne jest studio Ready At Dawn. Produkcja ta będzie tytułem ekskluzywnym dla PlayStation 4. Do sieci trafił nowy zwiastun tej produkcji.

The Order: 1886 będzie tytułem ekskluzywnym na PlayStation 4. Na wielu materiałach widać, że będzie to pozycja obowiązkowa dla posiadaczy konsoli Sony.

Najnowsza produkcja studia Ready At Dawn to bez wątpienia jedna z najbardziej wyczekiwanych gier przez posiadaczy PlayStation 4. The Order: 1886 ma być mocnym argumentem najnowszej konsoli Sony. Świetny klimat wiktoriańskiego Londynu, świetna fabuła i oprawa audiowizualna mają być głównymi plusami The Order: 1886. Po najnowszym trailerze, raczej nikt nie powinien mieć wątpliwości, że fachowcy z Ready At Dawn doskonale wiedzą co robią.

Od początku wiadomo, że Zakon, czyli frakcja do której należy główny bohater The Order: 1886 walczy z krwiożerczymi Lykanami, czy też wilkołakami. Nic dziwnego, że również zwykłe oddziały policji potrzebują nowych stróżów prawa, którzy będą w stanie oddać życie za swój kraj oraz Królową. Po końcówce materiału można odnieść wrażenie, że policjantów w XIX wiecznym Londynie ubywają w zawrotnym tempie.

The Order: 1886 będzie tytułem ekskluzywnym dla PlayStation 4. Premiera gry zaplanowana jest na 20 lutego przyszłego roku.

Mroczne lokacje w The Order: 1886 to klasa światowa.
Mroczne lokacje w The Order: 1886 to klasa światowa.

More from Mikołaj Ciesielski

Być może już niedługo pojawi się nowy Bioshock

Dobrze wiemy, że Ken Levine, czyli wiodąca postać w Irrational Games w...
Read More