The Order: 1886 nie dłuższe niż 5 godzin grania?

W sieci pojawiły się informacje dotyczące długości gry The Order: 1886, która w tym tygodniu pojawi się ekskluzywnie na PlayStation 4.

Za produkcję The Order: 1886 odpowiada studio Ready At Dawn znane chociażby z God of War czy Okami.
Za produkcję The Order: 1886 odpowiada studio Ready At Dawn znane chociażby z God of War czy Okami.

Na serwisie YouTube pojawił się gameplay, na którym gracze mogą zobaczyć ukończenie gry The Order: 1886 na konsoli PlayStation 4. Sensacyjne nagranie potwierdza, że całość można ukończyć w mniej więcej 5 godzin grania. Dużo to, czy mało, jak na dzisiejsze czasy?

Z pewnością twórcom ze studia Ready At Dawn nie w smak, że ktoś jeszcze przed oficjalną premierą gry opublikował w sieci gameplay zdradzający tak wiele, w sumie wszystko, na temat ich gry. Jeżeli to się okaże prawdą, gracze będą mieli do czynienia z nieco krótką grą, nawet jak na dzisiejsze standardy. Miejmy jednak nadzieję, że The Order: 1886 przyciągnie graczy na dłużej za pośrednictwem muliplayera.

The Order: 1886 trafi na rynek ekskluzywnie już 20 lutego na konsolę PlayStation 4. Poniżej możecie rzucić okiem na pierwszy odcinek serii użytkownika PlayMeTrough, oczywiście oglądacie gameplay na własną odpowiedzialność.

[dzięki – http://www.vg247.com/2015/02/16/you-can-run-through-the-order-1886-in-just-over-5-hours/]

Written By
More from Patryk

Castlevania: Lords of Shadow 2 – trzydzieści minut rozgrywki i pierwsze oceny

W sieci opublikowano pierwsze recenzje Castlevania: Lords of Shadow 2, jak również...
Read More