The Order: 1886 – materiał prezentujący bronie

The Order: 1886 to gra akcji, za którą odpowiedzialne jest studio Ready At Dawn. Tytuł ten trafi wyłącznie na najnowszą konsolę Sony, czyli na PlayStation 4. Do sieci trafił materiał, który przybliża oręż jakim przyjdzie nam walczyć przeciwko oponentom w The Order: 1886.

The Order: 1886 będzie tytułem ekskluzywnym na PlayStation 4. Na wielu materiałach widać, że będzie to pozycja obowiązkowa dla posiadaczy konsoli Sony.

The Order: 1886 jest jedną z najbardziej wyczekiwanych gier. Nic dziwnego, bowiem na wielu materiałach można zauważyć, że będzie to produkcja obok której nie będzie mógł przejść obojętnie żaden posiadacz PlayStation 4. Na najnowszym opublikowanym przez twórców materiale, ekipa z Ready at Dawn postanowiła przybliżyć graczom oręż, którym posługuje się Zakon. Jesteście ciekawi jak prezentują się narzędzia mordu stworzone w oparciu o technologie epoki wiktoriańskiej i nieco podrasowane przez twórców? Jeśli tak, to rzućcie okiem na poniższy materiał.

Najnowszą produkcję studia Ready at Dawn ma cechować w szczególności gęsty i mroczny klimat epoki wiktoriańskiej, który wspierany będzie nieco steampunkową wizją świata. Ponadto tytuł ten ma stać na bardzo wysokim poziomie audiowizualnym i ma na celu pokazanie na co stać najnowszą konsolę Sony. Miejmy nadzieję, że The Order: 1886 sprosta wymaganiom graczy, PlayStation 4 otrzyma bardzo dobry tytuł ekskluzywny.

The Order: 1886 zmierza wyłącznie na konsolę PlayStation 4. Premiera gry zaplanowana jest na 20 lutego 2015 roku.

More from Mikołaj Ciesielski

Kingdom Come: Deliverance- kolejny dziennik deweloperów, który prezentuje alchemię

Kingdom Come: Deliverance to gra RPG, za którą odpowiedzialne jest Warhorse Studios....
Read More