The Order: 1886- edycja kolekcjonerska na nowym materiale wideo

The Order: 1886 to gra akcji, za którą odpowiedzialne jest studio Ready At Dawn. Produkcja ta będzie tytułem ekskluzywnym dla PlayStation 4. Do sieci trafił materiał wideo przedstawiający wersję kolekcjonerską gry.

The Order: 1886 będzie tytułem ekskluzywnym na PlayStation 4. Na wielu materiałach widać, że będzie to pozycja obowiązkowa dla posiadaczy konsoli Sony.

Najnowsza produkcja studia Ready At Dawn to bez wątpienia jedna z najbardziej wyczekiwanych gier przez posiadaczy PlayStation 4. The Order: 1886 ma być mocnym argumentem najnowszej konsoli Sony. Nic więc dziwnego, że japońska firma stara się przyciągnąć do gry m.in. za pomocą ciekawej edycji kolekcjonerskiej, która zaprezentowana została na poniższym materiale wideo.

Edycja kolekcjonerska The Order: 1886 zawierać będzie:
  • 17 centymetrową figurkę głównego bohatera
  • Kolekcjonerski steelbook
  • Zestaw naklejek
  • DLC Knight’s Arsenal
  • Oficjalną ścieżkę dźwiękową gry oraz kilka dodatkowych utworów
  • Nieopublikowane materiały wideo przedstawiające proces tworzenia gry

The Order: 1886 ma cechować się znakomitą grą światłą oraz bogatymi w detale strojami bohaterów. To właśnie oprawa graficzna ma być tym, co przyciągnie graczy do tej produkcji. Miejmy nadzieję, że również pod względem rozgrywki jak i fabuły The Order: 1886 sprosta wymaganiom graczy.

The Order: 1886 będzie tytułem ekskluzywnym dla najnowszej konsoli Sony, czyli PlayStation 4. Premiera gry zaplanowana jest na 20 lutego przyszłego roku.

More from Mikołaj Ciesielski

Diablo III na konsole nowej generacji będzie wspierane po premierze

Diablo III: Reaper of Souls- Ultimate Evil Edition to specjalne wydanie Diablo...
Read More